Könyvek: Történelem

Tételek száma: 428

Értekezések a történeti tudományok köréből 3 kötete (80, 91, 93): Zimányi Vera: Magyarország az európai gazdaságban. 1600-1650. Benczédi László: Rendiség, abszolutizmus és centralizáció a XVII. század végi Magyarországon. (1664-1685.) Fejes Judit: Magyar-német kapcsolatok. 1928-1932. Bp., 1976-1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal, 2 kötet volt könyvtári példány.
19644.

Értekezések a történeti tudományok köréből 3 kötete (80, 91, 93):
Zimányi Vera: Magyarország az európai gazdaságban. 1600-1650.
Benczédi László: Rendiség, abszolutizmus és centralizáció a XVII. század végi Magyarországon. (1664-1685.)
Fejes Judit: Magyar-német kapcsolatok. 1928-1932.
Bp., 1976-1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal, 2 kötet volt könyvtári példány.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kósa László: Nemesek, polgárok, parasztok. Néprajzi, történeti antropológiai és művelődéstörténeti tanulmányok. Bp., 2003, Osiris. Kiadói papírkötés.
19645.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

E. Kovács Péter: Zsigmond király Sienában. Bp., 2014, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19646.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Erdélyi István (szerk.): Sir Aurel Stein Bibliography 1885-1943. Arcadia Bibliographia Virorum Eruditorum 17. A szerkesztő, Erdélyi István (1931-2020) régész, történész által dedikált példány. Bloomington, 1999, Eurolingua, 68+(4) p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19647.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ted Olsen: A kelták és a kereszténység. Scolar vallástörténet. Bp., 2004, Scolar. Kiadói papírkötés, lapszéli foltokkal.
19648.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szent-Andrássy Jenő: Újjászületés. Az én '56-om, a te '56-od? Kiadói papírkötés.
19649.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

19650.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Braunbuch II: Dimitroff contra Goering. Enthüllungen über die Wahren Brandstifter. Paris, 1934, Carrefour, 462+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19651.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Tausend ganz normale Jahre. Ein Photoalbum des gewöhnlichen Faschismus von Otto Weber. 99 Aufnahmen in Kupfertiefdruck. Ausgewählt von Hildegard Weber. Die Andere Bibliothek. Nördlingen, 1987., Franz Greno, 177+3 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19652.

Tausend ganz normale Jahre. Ein Photoalbum des gewöhnlichen Faschismus von Otto Weber.
99 Aufnahmen in Kupfertiefdruck. Ausgewählt von Hildegard Weber. Die Andere Bibliothek. Nördlingen, 1987., Franz Greno, 177+3 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Henry Picker: Hitlers Tischgespräche im Führerhauptquartier. [Hitler asztali beszélgetése a Führer főhadiszállásán.] Wiesbaden,1983.,VMA-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19653.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Traudl Junge: Bis zur Letzten Sunde. Hitlers Sekretärin erzählt ihr Leben. Unter Mitarbeit von Melissa Müller. [Traudl Junge: Az utolsó óráig. Hitler titkárnője elmeséli élettörténetét. Melissa Müller közreműködésével.] München, 2002, Classen. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19654.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Wolfgang Venohr: Stauffenberg: Symbol des Widerstands. Eine politische Biographie. [Stauffenberg: Az ellenállás szimbóluma. Politikai életrajz.] München, 2000, Herbig. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
19655.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft