https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 428

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Horváth István: Az elszalasztott lehetőség. A magyar - német kapcsolatok 1980-1991. Bp., 2009, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19920.

Horváth István: Az elszalasztott lehetőség. A magyar - német kapcsolatok 1980-1991. Bp., 2009, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szita Szabolcs: Halálerőd. A munkaszolgálat és a hadimunka történetéhez 1944-45. Bp., 1989., Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19921.

Szita Szabolcs: Halálerőd. A munkaszolgálat és a hadimunka történetéhez 1944-45. Bp., 1989., Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Gerelyes Ede: Budapest munkásmozgalma 1919-1945. Bp., 1982, Kossuth, 270+(18) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19922.

Gerelyes Ede: Budapest munkásmozgalma 1919-1945. Bp., 1982, Kossuth, 270+(18) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Heinrich Schliemann: Die Goldschätze der Antike. H.n., 1978, Prisma Verlag, 335+(1) p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19923.

Heinrich Schliemann: Die Goldschätze der Antike. H.n., 1978, Prisma Verlag, 335+(1) p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Várnai Ferenc: A maoizmus a nemzetközi kommunista mozgalom ellen. Bp., 1980, Kossuth, 124+(4) p. Kiadói papírkötés.
1
19924.

Várnai Ferenc: A maoizmus a nemzetközi kommunista mozgalom ellen. Bp., 1980, Kossuth, 124+(4) p. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gy. Káldy-Nagy (editor) The muslim east (Studies in honour of Julius Germanus)   Loránd Eötvös University, 1974. 264p. XIII. t. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
1
19925.

Gy. Káldy-Nagy (editor) The muslim east (Studies in honour of Julius Germanus) Loránd Eötvös University, 1974. 264p. XIII. t. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Journal de la Société Hongroise de Statistique. Numéro de jubilé de M. Gustave Thirring. Budapest, 1937. Société Hongroise de Statistique [Pátria ny.] 1 t. (címkép) + [4] + 286 + [2] p. + 1 térkép. Egyetlen kiadás. A Magyar Statisztikai Szemle 15. évfolyamának 1-2. számaként megjelent ünnepi szám Thirring Gusztáv (1861-1941) földrajztudós, demográfus, statisztikus tiszteletére készült. A lapszámban angol, francia, német és olasz nyelvű demográfiai és statisztikai cikkek, alkalmanként szövegközti ábrákkal kísérve. A tartalomból: L. I. Illyefalvi: Hommage a M. Gustave Thirring -- Ch. Balás: The Necessity of Theoretical Points of View and the Establishment of Theoretical Aims of Modern Demography -- F. Fodor: Statistik der Redemption Jazygens i. J. 1745 -- Kovács A.: Les connaisances de langue des industriels et commercants de Translyvanie dans l'ancienne Hongrie -- Nagy A: Hungarians in Canada. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban. Jó példány.
1
19926.

Journal de la Société Hongroise de Statistique. Numéro de jubilé de M. Gustave Thirring. Budapest, 1937. Société Hongroise de Statistique [Pátria ny.] 1 t. (címkép) + [4] + 286 + [2] p. + 1 térkép. Egyetlen kiadás. A Magyar Statisztikai Szemle 15. évfolyamának 1-2. számaként megjelent ünnepi szám Thirring Gusztáv (1861-1941) földrajztudós, demográfus, statisztikus tiszteletére készült. A lapszámban angol, francia, német és olasz nyelvű demográfiai és statisztikai cikkek, alkalmanként szövegközti ábrákkal kísérve. A tartalomból: L. I. Illyefalvi: Hommage a M. Gustave Thirring -- Ch. Balás: The Necessity of Theoretical Points of View and the Establishment of Theoretical Aims of Modern Demography -- F. Fodor: Statistik der Redemption Jazygens i. J. 1745 -- Kovács A.: Les connaisances de langue des industriels et commercants de Translyvanie dans l'ancienne Hongrie -- Nagy A: Hungarians in Canada. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban. Jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
EUR
,
1,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Die moderne Türkei. Az Europäische Revue német nyelvű folyóirat 12. évfolyamának 6. száma. Szerkeszti: Karl Anton Prinz Rohan. (1936. június) Stuttgart-Berlin, 1936. Druck und Verlag: Deutsche Verlags-Anstalt. [431]-529 + [9] p. A török szerzők és német orientalisták, diplomaták által írt tanulmánykötet az atatürki Törökország legfontosabb társadalmi és gazdasági vonásait tekinti át. Oldalszámozáson belüli Törökország-térképpel, a témában írt publikációk ismertetésével. Oldalszámozáson túl képes hirdetésekkel. Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
1
19927.

Die moderne Türkei. Az Europäische Revue német nyelvű folyóirat 12. évfolyamának 6. száma. Szerkeszti: Karl Anton Prinz Rohan. (1936. június) Stuttgart-Berlin, 1936. Druck und Verlag: Deutsche Verlags-Anstalt. [431]-529 + [9] p. A török szerzők és német orientalisták, diplomaták által írt tanulmánykötet az atatürki Törökország legfontosabb társadalmi és gazdasági vonásait tekinti át. Oldalszámozáson belüli Törökország-térképpel, a témában írt publikációk ismertetésével. Oldalszámozáson túl képes hirdetésekkel. Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
EUR
,
0,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz