Könyvek: Történelem

Tételek száma: 428

Borsányi György: Kun Béla. Politikai életrajz. Bp., 1979, Kossuth, 425+(3) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban, a könyv végén kissé hullámos lapokkal.
19896.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Svéd László szerk.: Megforgatott világmegforgatók. Bevezetőt írta: Göncz Árpád. 1994, Politikatörténeti Alapítvány, papírkötés, sarokhajlással.
19897.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Kenedi János: K. belügyi iratfelmérő jelentése a kastélyból. Bp., 2000, Magvető. Kiadói kartonált kötés, kopott papír védőborítóval.
19898.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

19899.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Deutschlands Denkmal der Völkerschlacht, das Ehrenmal seiner Befreiung und nationalen Wiedergeburt. 1813-1913. (Leipzig, 1913, Breitkopf & Härtel), 128 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, belül jó állapotban.
19900.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Nemzetiségi kérdés - nemzetiségi politika. Az MSZMP Központi Bizottságának Társadalomtudományi Intézete. Bizalmas! 1968, Kossuth. Kiadói papírkötés, az első lapokon sérüléssel, kissé kopottas állapotban.
19901.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19902.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Kelecsényi Gábor: Múltunk neves könyvgyűjtői. Bp., 1988, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19903.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szemelvények Thukydidesből. Ford.: Szilasi Móric. Középiskolai Könyvek Tára III. köt. Bp., 1891, Grill, kihajtható melléklettel, foltos és sérült egészvászon kötés.
19904.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Heer, Jean: Weltgeschehen 1866 bis 1966. Ein Jahrhundert Nestlé, 1966, Eigenverlag, 254 p. + 92 t. Kiadói kartonált papírkötésben.
19905.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19906.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Spira György 2 műve:  Spira György: Széchenyi a negyvennyolcas forradalomban Korunk Tudománya. Bp., 1979, Akadémiai, 266+4 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest szétvált, és az egyik része elvált a borítótól.;  Spira György: Kossuth és alkotmányterve. Debrecen, 1989., Csokonai, 89+2 p. Kiadói papírkötés.;
19907.

Spira György 2 műve:

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft