Vértes László: Untersuchungen an Höhlensedimenten. Methode und Ergebnisse [Barlangüledékek vizsgálata. Módszer és eredmények.] Régészeti Füzetek ser. II, 7. Bp., 1959., Magyar Nemzeti Múzeum - Történeti Múzeum, 176 p.+ 2 (egyik kihajtható) t. + 1 (melléklet) t. Kiadói papírkötés. Megjelent 450 példányban.
István Sörös: Pyramiden im Wasser, schwebende Steine. (Vízben álló piramisok, lebegő kövek). Német nyelven. Felsőörs, 2001, Mandorfi Bt. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években IV. kötet: XXVII-XXXVII. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években VI. kötet: XLII-L. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
A Magyar Korona országainak hitelintézetei 1894-ben XVI. kötet. Bp., 1897, Szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években. III. és IV. köt. Bp., 1902, Athenaeum, VII+(1)+292 p.; V+(1)+244 p. Korabeli félvászon-kötésben, az egyik kötet kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
Vegyes könyvtétel, kertésztet és mezőgazdaságtörténeti témában, 3 db:
Magyarország Mezőgazdasága Országos Kiállításokon. Bp., 2005, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.;
Csoma Zsigmond: Kertészet és polgárosodás. Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig. Centrál-Európa Alapítványi Könyvek sorozat 6. kötete. Bp., 1997, Centrál Európa Alapítvány. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.;
Magyar Mezőgazdaság 1000 éve. Rövid áttekintés. Bp., 2000, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés.;
Edward Topol: U-137 oder Europa wird erschüttert. Übersetzung aus demRussischen von Nina Stein und Hanns-Peter Pichl. München, 1981, Roitmann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Flugkapitän Hans Bauer: Mit Mächtigen zwischen Himmel und Erde. Coburg,1993,Verlag K. W. Schütz. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Jakob Schmitz: Historische Wertpapiere. Das Handbuch für Sammler und Liebhaber alter Aktien und Anleihen. Düsseldorf-Wien, 1982, Econ Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.