Könyvek: Történelem

Tételek száma: 428

19752.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19753.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19754.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19755.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19756.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19757.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19758.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19759.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vegyes könyvtétel, kertésztet és mezőgazdaságtörténeti témában, 3 db:  Magyarország Mezőgazdasága Országos Kiállításokon. Bp., 2005, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.;  Csoma Zsigmond: Kertészet és polgárosodás. Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig. Centrál-Európa Alapítványi Könyvek sorozat 6. kötete. Bp., 1997, Centrál Európa Alapítvány. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.;  Magyar Mezőgazdaság 1000 éve. Rövid áttekintés. Bp., 2000, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés.;
19760.

Vegyes könyvtétel, kertésztet és mezőgazdaságtörténeti témában, 3 db:

Kikiáltási ár:
800 Ft

19761.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19762.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Jakob Schmitz: Historische Wertpapiere. Das Handbuch für Sammler und Liebhaber alter Aktien und Anleihen. Düsseldorf-Wien, 1982, Econ Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19763.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft