Könyvek: Történelem

Tételek száma: 428

Perjés Géza: Clausewitz és a háború praxeológiája. Bp., 1988., Zrínyi. Kiadói papírkötés.
19680.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

6 db Magyar História kötet - Kristó Gyula: Csák Máté; Péter Katalin: Esterházy Miklós; Bitskey István: Pázmány Péter, Varga J. János: A fogyó félhold árnyékában, Pölöskei Ferenc: Tisza István, Makk Ferenc: Magyarország a 12. században. Bp., Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19681.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Balogh István - Garai János: Világgazdaság mai helyzete... Összeáll.: - -. Bp., 1934, Phönix, (Viktória-ny.), 71 p. Kiadói papírkötés, javított, sérült borítóval.
19682.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp., 1932, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19683.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Dercsényi Dezső: Nagy Lajos és kora. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19684.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Salamon Ferenc: Magyarország a török hódítás korában. Második, javított kiadás. Hozzákötve: Acsády Ignác: Magyarország Budavár visszafoglalása korában. Bp., 1886., Franklin , XV+472p.; Aranyozott kiadói vászonkötés, kopott borító, foltos címlap
19685.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

19686.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Csomor Lajos: Őfelsége, a Magyar Szent Korona. Székesfehérvár, 1996, V. Hunyadi László. Gazdag képanyaggal, a szerző rajzaival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19687.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

19688.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19689.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19690.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

19691.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft