Könyvek: Történelem

Tételek száma: 428

Wulf Schwarzwäler: Rudolf Hess. Der Stellvertreter. München, 1987, Delphin. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19740.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

David Irving: Schlacht im Eirsmeer. Der Untergang des Geleitzugs PQ17. Hamburg, 1980, Albrecht Knaus. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19741.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Gondolkodó Magyarok sorozat kolligátuma: Zrínyi Miklós: Az török áfium ellen való orvosság.; Apáczai Csere János: Az iskolák fölöttébb szükséges voltáról...; Kölcsey Ferenc: Parainesis Kölcsey Kálmánhoz.; Széchenyi István: A Magyar Akadémia körül.; Deák Ferenc - Kossuth Lajos: Párbeszéd a kiegyezésről.; Vajda János: Egy honvéd naplójából.; Eötvös József: A zsidók emancipációja.; Babits Mihály: A magyar jellemről.; Bartók Béla: A népzenéről.; Bp.,1981,Magvető. Bekötött papírborítókkal. Átkötött félvászon-kötés.
19742.

Gondolkodó Magyarok sorozat kolligátuma:
Zrínyi Miklós: Az török áfium ellen való orvosság.;
Apáczai Csere János: Az iskolák fölöttébb szükséges voltáról...;
Kölcsey Ferenc: Parainesis Kölcsey Kálmánhoz.;
Széchenyi István: A Magyar Akadémia körül.;
Deák Ferenc - Kossuth Lajos: Párbeszéd a kiegyezésről.;
Vajda János: Egy honvéd naplójából.;
Eötvös József: A zsidók emancipációja.;
Babits Mihály: A magyar jellemről.;
Bartók Béla: A népzenéről.;
Bp.,1981,Magvető. Bekötött papírborítókkal. Átkötött félvászon-kötés.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Gróf Edelsheim Gyulai Ilona, Horthy István kormányzóhelyettes özvegye: Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Szerk.: Ocsovai Gábor. Bp., 2011, Európa. Kiadói papírkötés.
19743.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Horthy Miklósné: Napló 1944-45. Bp., 2015, Libri. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19744.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bencsik Gábor: Horthy Miklós. A kormányzó és kora. Bp., 2012, Magyar Mercurius. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19745.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Csonkaréti Károly: Horthy, A tengerész. 1993, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19746.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Katherine Verdery: National Ideology Under Socialism. Identity and Cultural Politics in Ceausescu's Romania. Berkeley,1991, University of California Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19747.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Stéphane Courtois et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Ford.: Benyhe János. Bp., 2000, Nagyvilág. Kiadói kartonált papírkötés.
19748.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Elekes Dezső: A mai Magyarország. A második világháború és a párizsi békeszerződés következményei. Szerk.: - -. Bp., [1946.], Hungária Lloyd, 314 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerinc kissé deformált, a felső részén kis sérülés, a borítón műanyag védőborítóban, ceruzás bejelölésekkel.
19749.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Oxfordi füzetek a világkérdésekről 2 száma (29., 47.): Williamson, J. A.: A brit birodalom születése és kifejlődése.; Graham Spry: Kanada.; Oxford, 1940-1941, Oxfordi Egyetemi Nyomda, 37 p.; 43 p. Kiadói papírkötések.
19750.

Oxfordi füzetek a világkérdésekről 2 száma (29., 47.):
Williamson, J. A.: A brit birodalom születése és kifejlődése.;
Graham Spry: Kanada.;
Oxford, 1940-1941, Oxfordi Egyetemi Nyomda, 37 p.; 43 p. Kiadói papírkötések.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Wegerer, Alfred von: Der Ausbruch des Weltkrieges 1914. Band I-II. Kiadói egészvászon kötés, laza fűzés, kopottas állapotban.
19751.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft