Könyvek: Történelem

Tételek száma: 428

Szemák István: Képek Róma őskorából. Bp., 1895, Nagy Sándor-ny., 2 sztl. lev.+ 73+(1) p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19884.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Oskar Jäger: Geschichte der neuesten Zeit vom Wiener kongreß bis zur Gegenwart. Zweiter Band 1848-1863. Berlin, 1901, Oswald Seehagen, 1 t. + 583+5 p. + 30 t. + 1 (kihajtható térkép) t. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással.
19885.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Oskar Jäger: Geschichte der neuesten Zeit vom Wiener kongreß bis zur Gegenwart. Dritter Band 1863-1900. Stuttgart - Leipzig, én.-1899, Deutsche Verlags-Anstalt, 1 t. + 666+6+77 p. + 30 t. + 1 (kihajtható térkép) t. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással.
19886.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp., [1942], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 309+(3) p.+ 16 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon szakadással.
19887.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Walter Pater: Görög tanulmányok. Ford.: Kőszegi László. Bp., 1914, MTA,(Hornyánszky Viktor-ny.), 4+324+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, "Magyar Mérnök- és Építész-Egylet Könyvtára" bélyegzéssel.
19888.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád királyok alatt I-II. kötet Reprint! Bp., 1985. Kiadói műbőr kötés, szép állapotban.
19889.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dedikált - Bucsay Mihály, Dr: Szemian Mihály tanulmányútja 1770-74-ben, Budapest, Balás. 1942. A Középdunai Protestantizmus Könyvtára, 3. kötet, Szemian Mihály tanulmányútja 1770-74-ben Halléban, Jénában és más hét német egyetemen, úti emlékkönyve alapján, kiadói papír kötésben, 52 p.,
19890.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gergely Ernő: A magyarországi bányásztársadalom története 1867-ig. Bp., 1986, Műszaki. Kiadói papírkötés, papír védőborítóban
19891.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19892.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19893.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bozóki András - Sükösd Miklós (szerk.): Magyar anarchizmus. A magyarországi anarchizmus történeti dokumentumaiból. Bp., 1998, Balassi. Kiadói papírkötés.
19894.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tarr László: A kocsi története. Bp., 1978, Corvina, 279+1 p. 2., bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
19895.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft