Könyvek: Történelem

Tételek száma: 428

19776.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Neue Wege Zur Antike I. Berlin - Leipzig,(1926.) B. G. Teubner, 71+3 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19777.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

19778.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bolgár Elek: A németek magyarországi politikája titkos német diplomáciai okmányokba. Bp., 1950, Szikra. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított és részben pótolt címlappal.
19779.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vegyes könyvtétel, 3 db:   Sozialdemokratie in Deutschland 1863-1988. Für Freiheit, Gerechtigkeit und Solidarität. Bonn, 1986, SPD. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;   Nemetgazdaságunk új feladatai. Gerő Ernő, Vas Zoltán, Vajda Imre felszólalásai a MDP Központi vezetőségének ülésén 1948. november 27. én. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötés.;   Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, borító hiánnyal, foltos, rossz állapotban.
19780.

Vegyes könyvtétel, 3 db:

Sozialdemokratie in Deutschland 1863-1988. Für Freiheit, Gerechtigkeit und Solidarität. Bonn, 1986, SPD. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;

Nemetgazdaságunk új feladatai. Gerő Ernő, Vas Zoltán, Vajda Imre felszólalásai a MDP Központi vezetőségének ülésén 1948. november 27. én. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötés.;

Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, borító hiánnyal, foltos, rossz állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A világ népeinek mítoszai I-II. Orosz nyelvű kiadás. 1980. Kiadói egészvászon kötés, jó állaptoban.
19781.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bagyinszki Zoltán: Magyar kastélyok. Debrecen, é.n., TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven.191p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19782.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, laza kötés
19783.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Az 1884-dik évi szeptember hó 27-ére hirdetett Országgyülés képviselőházának naplója. VII kötet. Szerk.: P. Szathmáry Károly. Hiteles kiadás. Pest, 1886, Pesti könyvnyomda. 398p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben
19784.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Széchenyi István - Wesselényi Miklós: Feleselő naplók. Bp., Helikon. + Széchenyi István: Napló. 1982, Gondolat. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
19785.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Duby, George: L'Europe au Moyen-Age. [Európa a középkorban.] 1994, Flammarion. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődéssel.
19786.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Haynal Kornél: Egy halott feltámasztása. [A fasizmus újraéledése Nyugat-Németországban]. ,,Mi van a nagyvilágban?" külpolitikai füzetsorozat 58. sz. Bp., 1958, Országos Béketanács, 40 p. Kiadói tűzött papírkötés
19787.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft