Pott, P. H.: Yoga en Yantra. In hunne beteekenis voor de Indische Archaeologie. Leiden, 1946, E. J. Brill, XIV+180 p.+XV (fekete-fehér fotók) t. +II t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel, néhány foltos lapéllel.
Bolgár Elek: A németek magyarországi politikája titkos német diplomáciai okmányokba. Bp., 1950, Szikra. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított és részben pótolt címlappal.
Sozialdemokratie in Deutschland 1863-1988. Für Freiheit, Gerechtigkeit und Solidarität. Bonn, 1986, SPD. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;
Nemetgazdaságunk új feladatai. Gerő Ernő, Vas Zoltán, Vajda Imre felszólalásai a MDP Központi vezetőségének ülésén 1948. november 27. én. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötés.;
Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, borító hiánnyal, foltos, rossz állapotban.
Bagyinszki Zoltán: Magyar kastélyok. Debrecen, é.n., TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven.191p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Az 1884-dik évi szeptember hó 27-ére hirdetett Országgyülés képviselőházának naplója. VII kötet. Szerk.: P. Szathmáry Károly. Hiteles kiadás. Pest, 1886, Pesti könyvnyomda. 398p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben
Széchenyi István - Wesselényi Miklós: Feleselő naplók. Bp., Helikon. + Széchenyi István: Napló. 1982, Gondolat. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Haynal Kornél: Egy halott feltámasztása. [A fasizmus újraéledése Nyugat-Németországban]. ,,Mi van a nagyvilágban?" külpolitikai füzetsorozat 58. sz. Bp., 1958, Országos Béketanács, 40 p. Kiadói tűzött papírkötés