3 db - Árpád-kori legendák és intelmek. A válogatás, a bevezető tanulmány, a jegyzetek és a szöveggondozás Érszegi Géza munkája. Bp., 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Unger Mátyás-Szabolcs Ottó: Magyarország története. (Rövid áttekintés.) Bp., 1973, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. + Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 kötetben. Bp., 1985, Széchenyi Művészeti Központ. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír dísztokban, ex libris-szekkel.
Az 1901. évi október hó 24-ére hirdetett országgyűlés képviselőházának naplója. XXX kötet. Hiteles kiadás. Bp., 1904, Athenaeum, VI+(2)+283 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel.
Az 1910. évi június hó 21-ére hirdetett országgyűlés képviselőházának irományai. XL kötet. Hiteles kiadás. Bp., 1915, Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+379 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként ázásnyomokkal.
Az 1910. évi június hó 21-ére hirdetett országgyűlés képviselőházának irományai. XXXIX kötet. Hiteles kiadás. Bp., 1915, Pesti Könyvnyomda Rt., VII+(1)+444 p. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként lapszéli szakadásokkal, ázásnyomokkal.