Könyvek: Történelem

Tételek száma: 428

2 db - Márki Sándor: magyar középkor. Bp., 1914, Élet. + Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935 Káldor. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19800.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Erdősi Károly: Múmiák és minaretek. Bp., Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, foltos lapok, kopottas állapotban.
19801.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

3 db - Árpád-kori legendák és intelmek. A válogatás, a bevezető tanulmány, a jegyzetek és a szöveggondozás Érszegi Géza munkája. Bp., 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Unger Mátyás-Szabolcs Ottó: Magyarország története. (Rövid áttekintés.) Bp., 1973, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. + Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 kötetben. Bp., 1985, Széchenyi Művészeti Központ. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír dísztokban, ex libris-szekkel.
19802.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19803.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szentgyörgyi Kálmán: Pilóták egy családban. Szekszárd, 2000, Babits Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Szerző által dedikált.
19804.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
10

Paul Strathern: Oppenheimer. Győr, 2000, Elektra Kiadóház. Kiadói kartonált papírkötés.
19805.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Az 1901. évi október hó 24-ére hirdetett országgyűlés képviselőházának naplója. XXX kötet. Hiteles kiadás. Bp., 1904, Athenaeum, VI+(2)+283 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel.
19806.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Az 1910. évi június hó 21-ére hirdetett országgyűlés képviselőházának irományai. XL kötet. Hiteles kiadás. Bp., 1915, Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+379 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként ázásnyomokkal.
19807.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Az 1910. évi június hó 21-ére hirdetett országgyűlés képviselőházának irományai. XXXIX kötet. Hiteles kiadás. Bp., 1915, Pesti Könyvnyomda Rt., VII+(1)+444 p. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként lapszéli szakadásokkal, ázásnyomokkal.
19808.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Georges Duby: A katedrálisok kora. Művészet és társadalom 980-1420. Bp., 1984. Gondolat. Kiadói vászonkötésben papír védőborítóval
19809.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Alberto Siliotti: Egyiptom. Templomok, istenek, fáraók. Bp., 1994, Officina '96 Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval.
19810.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. 150p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés
19811.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft