Könyvek: Történelem

Tételek száma: 428

Esze Tamás: II. Rákóczi Ferenc tiszántúli hadjárata   Közoktatásügyi Kiadóvállalat, 1951. 92p. Kiadói papírborítóval + Szabad Föld téli estél: Vezérfonal Esze Tamás c. előadáshoz. 12p.
19848.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Wolfgang Fleischer: Unternehmen Barbarossa 1941. Wölfersheim-Berstadt, 1998, Podzun-Pallas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19849.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon, 282+6 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19850.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bogár Ildikó: Nyolcszázezer. Elhallgatott történelem - interjúk a Gulág túlélőivel. Bp., 2016, Kairosz. Kiadói papírkötés.
19851.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Descroches-Noblecourt, Christiane: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. 1977, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19852.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szakály Ferenc (szerk.): Buda visszafoglalásának emlékezete 1686. Bibliotheca Historica. Bp., 1986, Európa. Somogyi Győző rajzaival, Gyarmathy László fotóival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19853.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Mehring, Franz: Marx Károly élete. Ford.: Rab Pál. Bp., 1925, Népszava ("Világosság"-ny.), 573+(3) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, pici kopással, előzéklap beszakadva de jó példány
19854.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19855.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19856.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Lukinich Imre: A History of Hungary in Biographical Sketches. Bp.-London, 1937, George Vajna & Co. - Simpkin Marshall Ltd., 224 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
19857.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1999 Történeti Tanulmányok VII. Debrecen, 1999, KLTE. Kiadói papírkötés. + 2013 Történeti Muzeológiai Szemle 12. Bp., 2013, Magyar Múzeumi Történész Társulat. Kiadói papírkötés.
19858.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

19859.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft