Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 164

Br. Krafft-Ebing Rikhárd: A törvényszéki elmekórtan tankönyve. Bp., 1885, MTA. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20600.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dashun Wang: Barabási Albert-László. Ford.: Seres Iván. Bp., 2020, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20601.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Kammerer, Paul: Neuvererbung oder Vererbung erworbener Eigenschaften. Erbliche Belastung und erbliche Entlastung. Stuttgart - Heilbronn,(1925),Walter Seifert Verlag, XIV+2+190+1 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben. + Paul Kammerer: Geschlecht Fortpflanzung Fruchtbarkeit. München, 1927, Drei Masken. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
20602.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Platz Bonifác: Utazás a természetben. Bp., 1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.), 2+VI+186+4 p. 2. kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti szecessziós illusztrált elülső papírborítót a borítóra kasírozták.
20603.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

20604.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

20605.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

20606.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

cca 1937 Orvosi kolligátum számos témában, többek között az Orvosképzés mellékletei, beszédek leiratai, életrajzi és szakmai jellegű munkák. Számos szövegközi és külön oldalon lévő ábrával, képpel, táblázattal. Félvászon-kötésben.
20607.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Vegyes különféle őskori témával foglalkozó különlenyomat, 3 db:   Vadász M. Elemér: Őslánytani adatok Belső-Ázsiából. Különlenyomat a M. Kir. Földtani Intézet évkönyve XIX. köt. 2. füzetéből. Bp., 1911, Franklin, 3+54-105+3 p.+3 t. + 1 (kihajtható térkép) t. Modern védőborítóban, benne a papírborítóval is, régi intézményi bélyegzésekkel, javított elülső papírborítóval, névbejegyzéssel.;  Platz Bonifác: A paläolith-ember. Értekezések a Társadalmi Tudományok Köréből XIV. köt. 9. sz. Bp., 1914, MTA, 72 p. Modern védőborítóban, benne a papírborítóval is, javított elülső papírborítóval.;   Hantken Miska: Hébert és Munier Chalmas közleményei a magyarországi ó-harmadkori képződményekről. Értekezések a a Természettudományok Köréből IX. köt. XII. sz. Bp., 1879, MTA, 32 p. + 2 t. Modern védőborítóban, benne a papírborítóval is, régi bélyegzésekkel, közte "Hivatalos M. T. Akadémia példány".
20608.

Vegyes különféle őskori témával foglalkozó különlenyomat, 3 db:

Vadász M. Elemér: Őslánytani adatok Belső-Ázsiából. Különlenyomat a M. Kir. Földtani Intézet évkönyve XIX. köt. 2. füzetéből. Bp., 1911, Franklin, 3+54-105+3 p.+3 t. + 1 (kihajtható térkép) t. Modern védőborítóban, benne a papírborítóval is, régi intézményi bélyegzésekkel, javított elülső papírborítóval, névbejegyzéssel.;

Platz Bonifác: A paläolith-ember. Értekezések a Társadalmi Tudományok Köréből XIV. köt. 9. sz. Bp., 1914, MTA, 72 p. Modern védőborítóban, benne a papírborítóval is, javított elülső papírborítóval.;

Hantken Miska: Hébert és Munier Chalmas közleményei a magyarországi ó-harmadkori képződményekről. Értekezések a a Természettudományok Köréből IX. köt. XII. sz. Bp., 1879, MTA, 32 p. + 2 t. Modern védőborítóban, benne a papírborítóval is, régi bélyegzésekkel, közte "Hivatalos M. T. Akadémia példány".

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Slíz György: Felfedezések a föld alatt. Magyarország új barlangjai 2003-2013. Bp., Szent Özséb Barlangkutató Egyesület. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20609.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

20610.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

20611.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft