Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 164

Popiel Dénes: A szájak és fogak egészségtana. Népszerű kiadás 33 ábrával. Bp., 1936. Dinkel Frigyes. 102p + 4 t. Fűzve, kiadói papírkötésben
20552.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Corzan Avendano Gábor: Az elemző mértan alapvonalai sík alakzatokra alkalmazva. Pest, 1863, Pfeiffer Ferdinánd. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20553.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Uwe Zündorf: 100 Years Aspirin. Ford.: Láng Ildikó. A fordító, Dr. Láng Ildikó által dedikált példány. Bp., 1998, Bayer Hungária Kft. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20554.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Lányi György - Wiesinger Márton: Akvarisztika. DEDIKÁLT Lányi György által Veres Pál számára. Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
20555.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Dalmady Zoltán: Mendemondák a természettudomány köréből. Előszóval elláta: Lenhossék Mihály. Bp., 1909, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 390p. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés.
20556.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Mendlik Ferenc: Számtan polgári- és felsőbb leányiskolák számára. Ötödik rész. Az V. és VI. osztály számára. Bp., 1890, Méhner Vilmos, 31+(2) p.+ 4-69 p.+ (3) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
20557.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Oskar von Kirchner: Atlas der Krankheiten und Beschädigungen unserer landwirtschaftlichen Kulturpfalnzen. IV. serie: Krankheiten und Beschädigungen der Gemüse- und Küchenpflanzen. 2. Auflage. Bearbeitet von der Wilh. Lang. Stuttgart, 1927., Eugen Ulmer, 4;+3+1;+4;+3+1;+3+1;+4;+3+1;+3+1;+3+1;3+1;+4;+4;+3+1;+3+1;+3+1 p. + 14 t. Német nyelven. Kiadói félvászon mappában, kissé kopott borítóval.
20558.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Paul Toepper - Fritz Perkuhn: Die Kastration der männlichen Haustiere. Berlin, 1928., Paul Parey, VIII+157+3 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval.
20559.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

John Vennerholm: Spezielle Operationslehre des Pferdes für Tierärzte und Studierende. Stuttgart, 1907, Verlag von Ferdinand Enke. Német nyelven, sok illusztrációval és ábrával. Egészvászon-kötés, tulajdonosi bélyegzővel.
20560.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

20561.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1927, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, laza kötéssel 604p.
20562.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Gaál István: Ismerkedés a természettel Budapest, 1941. Kir. M. egyetemi Ny. 93p, Maderspach Viola rajzaival. Kiadói papírborítóval
20563.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft