Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 164

Gerlóczy Géza: A heveny pankreatitis. Debrecen, 1939, Pannonia, 28 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, néhány kis lapszéli sérüléssel, kissé hullámos. (Ritka!)
20576.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Matematikai kolligátum, 7 idegennyelvű mű neves külföldi matematikusoktól, a kötet elején Beke Manó (1862-1946) matematikus, egyetemi tanár, az MTA tagja, az ELTE Bölcsészettudományi Kar dékánja (1911-12) saját kezűleg írt tartalomjegyzékével:  Mittag-Leffler, Gösta: Sur la représentation analytique d'une branche uniforme d'une fonction monogene. (Sixieme note).;  Raffy, M. L.: Theses présentées a la Faculté des Sciences de Paris pour obtenir le grade de docteur es sciences mathématiques, par - - .;  Elliot, M.: Theses présentées a la Faculté des Sciences de Paris pour obtenir le grade de docteur es sciences mathématiques, par - - . A szerző által dedikált.;  Dyck, Walther von: Ueber den Verlauf der Integralkurven einer homogenen Differentialgleichung erster Ordnung. A szerző, Walther Franz Anton von Dyck (1856-1934) német matematikus által dedikált.;  Hilbert, David: Théorie des corps de nombres algébriques.;  Hadamard, Jacques: La construction de Weierstrass et l'existence de l'extremum dans le probleme isopérimétrique.;  Fano, Gino: Sulle varieta algebriche a tre dimensioni a superficie-sezioni razionali.  Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, néhány kissé sérült, foltos lappal.
20577.

Matematikai kolligátum, 7 idegennyelvű mű neves külföldi matematikusoktól, a kötet elején Beke Manó (1862-1946) matematikus, egyetemi tanár, az MTA tagja, az ELTE Bölcsészettudományi Kar dékánja (1911-12) saját kezűleg írt tartalomjegyzékével:

Mittag-Leffler, Gösta: Sur la représentation analytique d'une branche uniforme d'une fonction monogene. (Sixieme note).;

Raffy, M. L.: Theses présentées a la Faculté des Sciences de Paris pour obtenir le grade de docteur es sciences mathématiques, par - - .;

Elliot, M.: Theses présentées a la Faculté des Sciences de Paris pour obtenir le grade de docteur es sciences mathématiques, par - - . A szerző által dedikált.;

Dyck, Walther von: Ueber den Verlauf der Integralkurven einer homogenen Differentialgleichung erster Ordnung. A szerző, Walther Franz Anton von Dyck (1856-1934) német matematikus által dedikált.;

Hilbert, David: Théorie des corps de nombres algébriques.;

Hadamard, Jacques: La construction de Weierstrass et l'existence de l'extremum dans le probleme isopérimétrique.;

Fano, Gino: Sulle varieta algebriche a tre dimensioni a superficie-sezioni razionali.

Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, néhány kissé sérült, foltos lappal.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

20578.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

20579.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Stefan Chmelik: A kínai gyógynövények titkai. Kulcs a tökéletes egészséghez. Ford.: Balogh Anita. hn., 2008., Illia& Co. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20580.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Vörös Mária Nyemirovszkaja: Az orosz energiagyógyászat nagykönyve. Bp., 2020, Angyali Menedék. CD-rommal. Kiadói kartonált papírkötés.
20581.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Fonyó Attila - Ligeti Erzsébet: Az orvosi élettan tankönyve. Bp., 2011, Medicina. Kartonált papírkötésben. 707p.
20582.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Robert Carola - John P. Harley - Charles R. Noback: Human Anatomy and Physiology London, 1990. Mr. Graw-Hill Kartonált papírkötésben. 925 + 30 + 38 p. .
20583.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

20584.

Franz Friedberger -Eugen Fröhner: Lehrbuch der Speziellen Pathologie und Therapie der Hastiere für Tierärzte, Ärzte und Studirende. I-II. Bände. Stuttgart, 1904
Ferdinand Enke, 1 t. + XVI + 820+4 p.;VI+740+4 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Meterologische Zeitschrift 5 kötete: 1897, 1900, 1903, 1906, 1908. Wien,1897-1908, Ed. Hölzel. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítóval, egy hiányzó gerinccel, egy kissé sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzésekkel.
20585.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Karen Pryor: Ne lődd le a kutyát! A tanítás és tréning újfajta művészete. Ford.: Vlcek Gabriella. [Bp.],én., Kutyasuli Kft. Kiadói papírkötés.
20586.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Péczely György: Éghajlattan. Bp., 1981., Tankönyvkiadó, 336 p. + 1 (kihajtható térkép) t. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20587.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft