Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 164

20624.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

20625.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

James M. Cork: Radioactivité et Physique Nucléaire. Paris, 1949, Dunod. Francia nyelven. Szövegközi ábrákkal és képekkel. Kiadói kartonált papírkötés.
20626.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Carl Friedrich von Weizsäcker: Aufbau der Physik. München - Wien, 1985, Carl Hanser, 662 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20627.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Stephen W. Hawking: Eine kurze Geschichte der Zeit. [A Brief History of Time. / Az idő rövid története.] Die Suche nach der Urkraft des Universums. Miet einer Einleitung von Carl Sagan. Deutsch von Hainer Kober unter fachlicher Betratung von Dr. Bernd Schmidt. Reinbek, 1988., Rowohlt, 238 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20628.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Orvostudományi Szemle II. évfolyam 2. félév, V. évfolyam 2. félév. korabeli félvászon kötésekben
20629.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1939-1941 Magyar Statisztikai Szemle 7 száma. Bp., 1939-1941., M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Papírkötés, változó állapotban, közte 3 szám javított borítókkal és gerincekkel.
20630.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Friedrichs, Elsbeth: A szem nevelése. Új módszer a beteg és rövid- vagy messzelátó szem megjavítására. Ford.: hernádfai Krajner Margit és Votisky Antal. Bp., 1929, a fordítók kiadása, 146 p. (fekete lapokon fehér szöveggel) + 6 t. Kiadói egészvászon-kötés, a táblák közül kettőt kivágtak, de megvannak.
20631.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kerékgyártó Árpád - Mohay Ádám: A növények természetrajza. A fiú- és leányközépiskolák számára. Bp., 1934, Szent István-Társulat, 114 p. II. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20632.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Mosonyi Emil - Papp Ferenc: Műszaki földtan. (Mérnökgeológia.) Bp., 1959, Műszaki, 534 p. +1 t. Szövegközti illusztrációkkal. Megjelent 1600 példányban. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20633.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Kypke, Moritz: Die diätetische Heil-Methode ohne Arznei und ohne Wasserkur. Ausführlich beschrieben nach dem Verfahren des Naturarztes Schroth. 1-2. köt. egybe kötve. Berlin, 1865. Theobald Grieben,, 126 + 90 p. Korabeli, kopottas félvászon kötésben
20634.

Kypke, Moritz:
Die diätetische Heil-Methode ohne Arznei und ohne Wasserkur. Ausführlich beschrieben nach dem Verfahren des Naturarztes Schroth. 1-2. köt. egybe kötve.
Berlin, 1865. Theobald Grieben,, 126 + 90 p. Korabeli, kopottas félvászon kötésben

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

20635.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft