Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 164

Dr. Szántó Frigyes: Belorvostan. Rövid tankönyv orvostanhallgatók és orvosok részére. Diagnostika - Pathologia - Therapia. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben, címoldalon bejegyzéssel és bélyegzővel.
20648.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20649.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Annalen des K. K. Naturhistorischen Hofmuseums, 7 füzet. Wien, 1900, Alfred Hölder. Német nyelven. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel.
20650.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20651.

[Folyóirat] Natura. Népszerű természettudományi folyóirat. Szerkeszti Rudas György. I. évfolyam, 1. szám. (1933. július.)
(Budapest), 1933. (Klein S. [Jupiter] nyomda). 32 p.
A rövid életű, olvasmányos stílusban írt természettudományi folyóirat vezércikkét a szerkesztő, Rudas György írta. Lapszámunk elsősorban a technikatörténetre koncentrál.
Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Velhagen, Karl: Tafeln zur Prüfung des Farbensinnes. Leipzig, 1967, VEB Georg Thieme, 14 p.+ 16 (színlátás tesztelésére szolgáló színes táblák) t. Német nyelven. Kiadói nyl-borítóban, kissé viseltes állapotban.
20652.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Guido Krafft: Die Pflanzebaulehre. Lehrbuch der Landwirtschaft aus wissanschaftlicher und praktischer Grundlage. II. Band. Berlin, 1918, Paul Parey, VIII+309+3 p+4 t.; VIII (színes táblák) t. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20653.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ch. Dhéré: La Fluorescence en Biochimie. Les Problémes Biologiques. Paris, 1937, Les Presses Univesitaires de France. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt, a gerince foltos, sérült.
20654.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Dr. Platz Bonifácz: Az ember eredése, faji egysége és kora. Bp., 1905, Szent-István-Társulat, X+361 p. Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírborítóval, félvászon védőkötésben
20655.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1991 Fang Shunquan: Egészségügyi rend. Hongkongi politikai írás 46 p.
20656.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20657.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20658.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20659.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft