Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 164

A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor. [Bp., 1930.], Könyvbarátok Szövetsége, 4+238+4 p. Kiadói aranyozott félbőrkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20696.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

20697.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

Dr. Varga Péter et al szerk.: Az intenzív betegellátás elmélete és gyakorlata. Bp., 1977, Medicina, fakult egészvászon kötés.
20698.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Krasznai Péter- Beke Artúr: A szülési fájdalomcsillapítás elmélete és gyakorlata. Bp., é.n., Golden Book, kartonált papírkötés.
20699.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Baló József: A részletes kórbonctan tankönyve. Bp., 1961, Medicina, 610+(2) p. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a védőborító szakadt, több részre vált. Megjelent 4400 példányban.
20700.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Tomcsányi János szerk.: Klinikai kardiológia. 1995, Medintel, foltos kartonált papírkötés.
20701.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Dr. Albrich Konrád: Klinikai szemészeti előadások. Pécs, 1943, Pécsi Egyetemi Könyvkiadó, kissé sérült vászonkötés.
20702.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

20703.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft