Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 164

Szállási Árpád Adatok Duka Tivadar életéhez és munkásságához. DEDIKÁLT! Orvostörténeti Közlemények. [Bp.], 2004, Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, Könyvtár és Levéltár - Magyar Orvostörténeti Társaság, 127-140 p. Kiadói papírkötés.
20684.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vendl Aladár: Geológia II. Bp., 1952., Tankönyvkiadó, 559 p.+ L t. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, régi bélyegzésekkel.
20685.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20686.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Dezső István: Egy sebész naplója 1961-1992. Bp., 2007, magánkiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kijáró képtáblákkal. + A szerző, Dr. Dezső István 2 autográf képeslapja, borítékokkal.
20687.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20688.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20689.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1905 Állattani Közlemények. A K. M. Természettudományi Társulat Állattani Szakosztályának folyóirata. Szerk.: Entz Géza, Méhely Lajos. IV. köt. Bp., 1905, K. M. Természettudományi Társulat Állattani Szakosztálya, IV+248 p.+ 8 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, régi intézményi bélyegzőkkel.
20690.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1909 Állattani Közlemények. A K. M. Természettudományi Társulat Állattani Szakosztályának folyóirata. Szerk.: Entz Géza, Soós Lajos. VIII. köt. Bp., 1909, K. M. Természettudományi Társulat Állattani Szakosztálya, IV+200+(2) p.+ 9 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, a gerincen kisebb sérüléssel, régi intézményi bélyegzőkkel.
20691.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20692.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20693.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Barna Gábor: A nomográfia elemei. Műszaki Könyvtár 79. Bp., [1941], Műszaki Könyvtár Kiadóhivatala (Világosság-ny.), 72 p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
20694.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dr. Gömör Béla: Ők huszonketten. Orvosok az élsportban. Bp., 2001, GMR Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20695.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft