Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 164

Migula, D. W.: Meeresalgen u. Armleuchter-Gewächse. Handbücher für die praktische naturwissenschaftliche Arbeit Band XV. Stuttgart, 1922, Franckh'sche Verlagshandlung, 91 p.+ X t.+ (3) p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
20636.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

2 db könyv - Koenigswald, G. H. R. von: Találkozás az ősemberrel. Bp., 1961, Gondolat. + Koenigswald, G. H. R. von: Az ember története. Bp., 1968, Gondolat. Kiadói kartonált és félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20637.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Károly Rezső: Francziaország mezőgazdasági viszonyai. Bp., 1900., Pallas, VIII+231 p. Kiadói papírkötés, borítóhiánnyal, volt könyvtári példány,
20638.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Max Born: Vorlesungen über Atommechanik. Erster Band. Hrsg. unter Mitwirkung von Dr. Friedrich Hund. Struktur der Materie in Einzeldarstellungen II. Berlin, 1925, Julius Springer, IX+358 p.+1 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20639.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Astronomisch-Geodätische Arbeiten. Heft 5. München, 1903, K. Bayer, 8+187 p.+1 t. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.
20640.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Jeremi Wasiutynsk: Studies Hydrodynamics and Structure of Stars and Planets. Astrophysica Norvegica Vol. 4. Oslo, 1946, Jacob Dybwad, XVI+497 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal, kissé foltos borítóval, a borítószéleken apró szakadásokkal.
20641.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

W. F. Durand: Aerodynamics Theory. Vol. V. Divisons N-O. Editor-in-Chief: - -. Würzburg, én., H. Stürtz A. G., III-XVIII+347 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, címlaphiánnyal, régi bélyegézsekkel.
20642.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Iwan Bloch: Das Sexualleben unserer Zeit in seinen Beziehungen zur modernen Kultur. Berlin, 1905, Louis Marcus. Kiadói egészvászon-kötés, régi könyvtári címkével és bélyegzéssel.
20643.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20644.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20645.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20646.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20647.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft