Prof Dr. Th[edor] Kitt: Lehrbuch der Pathologischen Anatomie der Haustiere für Tierärzte und Studierende der Tiermedizin. II. Band. Stuttgart, 1906, Ferdinand Enke, IV+4+754+4 p.+III t. Német nyelven. Dritte Auflage. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal és 3 színes képtáblával. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással.
Albert Einstein A speciális és általános relativitás elmélete + Válogatott tanulmányok (2 mű) Bp., 1965. Gondolat. Kiadói vászonkötésben papír védőborítóval
Précis De Physique Générale 2 kötete: I. André Mercier: Introduction a la Physique et a la Mécanique. Neuchatel - Paris, 1945, Du Griffon - Dunod. + II. Paul A Mercier, André Mercier: La Chaleur. Neuchatel - Paris, 1947, Du Griffon - Dunod. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, intézményi bélyegzővel.
3 db könyv - Természettudományi Lexikon; Az otthon és gazdasága; Kincseskönyv - gyakorlati tanácsadó. Bp., Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
A magyar orvosi nagyhét ülésszakainak jegyzőkönyvei, 6 kötet (egy duplummal). Bp., 1934-1941, Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége. Kiadói papírkötés, változó állapotban (közte sérült, széteső is), intézményi bélyegzőkkel.
2 db könyv - Heisenberg, Werner: A mai fizika világképe. 1958, Gondolat. + Laune, Max von: A fizika története. 1960, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1912-1917 Magyar Chemiai Folyóirat. Havi szaklap a chemiai ismeretek fejlesztésére. XVIII., XIX., XX., XXII., XXIII. évfolyamok egybekötve (5 kötet). Félvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel. + 1930-1942. évi XXVI.-XLVIII. évfolyamok vegyes számai (20 db füzet). Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
1947-1949 Kolligátum a Csillagok Világa c. csillagászati folyóirat számaiból (9 db egybekötve). Felelős kiadó és szerk.: Dr. Kulin György. Félvászon-kötésben.
Arbeiten aus der Kaiserlichen Biologischen Anstalt für Land- und Forstwirtschaft. Sechster Band. Berlin, 1908, Paul Parey, IV+571 p.+XI t. Német nyelven. Korabeli félbőrkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.