Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 164

Dr. Várszegi Zsolt: Kutyák bírószemmel. hn., én., MEOE Bírói Tanácsa. Kiadói kartonált papírkötés.
20612.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

20613.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20614.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Précis De Physique Générale 2 kötete: I. André Mercier: Introduction a la Physique et a la Mécanique. Neuchatel - Paris, 1945, Du Griffon - Dunod. + II. Paul A Mercier, André Mercier: La Chaleur. Neuchatel - Paris, 1947, Du Griffon - Dunod. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, intézményi bélyegzővel.
20615.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20616.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A magyar orvosi nagyhét ülésszakainak jegyzőkönyvei, 6 kötet (egy duplummal). Bp., 1934-1941, Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége. Kiadói papírkötés, változó állapotban (közte sérült, széteső is), intézményi bélyegzőkkel.
20617.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Schiller, Reinhard: Szent Hildegard gyógyításai. Bp., 2000, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20618.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

2 db könyv - Heisenberg, Werner: A mai fizika világképe. 1958, Gondolat. + Laune, Max von: A fizika története. 1960, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20619.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1912-1917 Magyar Chemiai Folyóirat. Havi szaklap a chemiai ismeretek fejlesztésére. XVIII., XIX., XX., XXII., XXIII. évfolyamok egybekötve (5 kötet). Félvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel. + 1930-1942. évi XXVI.-XLVIII. évfolyamok vegyes számai (20 db füzet). Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
20620.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

dr. Balázs Béla-if. Bartha LAjos-dr. Marik Miklós Csillagászattörténet- Életrajzi lexikon (A-Z). Bp., 1982. TIT. 221p. Kiadói papírkötésben
20621.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20622.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20623.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft