Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 164

James, Philip C.: A modern kémia. A vegyi folyamatok különféle bámulatos hatásainak és a modern mindennapi életben való szereplésüknek népszerű ismertetése. Ford.: Unger Emil. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1916, Franklin-Társulat, XV+(1)+389 p.+ 24 (fekete-fehér képek) t. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon-kötés, megkímélt, jó állapotban.
20564.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
11

Hans Dahmen: Lehrbuch der Veterinär-Hygiene. Bp., 1941, Paul Parey, VIII+266+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
20565.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Lukács Pál: Az elhízás és soványító gyógyeljárások. Bp., [1932], Novák Rudolf és Társa, 125+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, foltos, felvágatlan példány.
20566.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gerlóczy Géza: A thrombosis pathogenesise. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban. (Ritka!)
20567.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Pillitz Vilmos: Tanulmányok a talaj absorpciója fölött. Bp., 1876. MTA 34p. Kiadói papírborítóval
20568.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Klein Gyula: Ujabb adatok a tengeri moszatok krystalloidjairól. Bp., 1879. MTA 33p 1t. Kiadói papírborítóval
20569.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Bp.,1967, Medicina, 124 p. Első kiadás. Kiadói műbőr-kötés.
20570.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gyógyszerek és gyógyítás. Szerk.: Issekutz Béla. 2. köt. Budapest, 1941, Eggenberger - Rényi Károly, 776 p. Kopottas félvászon kötés.
20571.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Emlékkönyv. 70 éves az Országos Onkológiai Intézet. Szerk.: Szücs Gábor. Bp., 2006, Országos Onkológiai Intézet. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborító, egy lap szélén címkével, kissé kopott, kissé karcos borítóval.
20572.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Földrajzi zsebkönyv. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1943, Magyar Földrajzi Társaság, 240 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
20573.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Monin, E.: Hunyadi-János. [Hunyadi János keserűvíz.] Esquisses d'Hydrologie Clinique. Paris, 1893, Société d'Éditions Scientifiques, 192+8 p. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes borítóval, néhány kis lapszéli sérüléssel, tulajdonosi bélyegzővel.
20574.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jávorka Sándor - Csapody Vera: Erdő-mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Bp., 1950, Tudományos Könyvkiadó N.V. (Szikra-ny.), 139+(1) p. + 100 (színes és fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, Hozzá az eredeti papírborító kissé sérülten.
20575.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft