Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 164

Fasching Antal: Az új geodézia. I. kötet: Bevezetés és gyakorlati kézikönyv. Bp.,[1925.], Athenaeum, 284 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, a 2 tábla hiányzik, névbejegyzéssel.
20588.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

20589.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

20590.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

20591.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Geleji, Alexander: "Bildsame Formung der Metalle in Rechnung und Versuch." (Plastic forming of metals in calculation and experiment.) Vol. I-II. [Tokyo], (1964), Corona. Japán nyelven. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, kiadói kartontokokban, az egyik tok foltos.  Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából. + 1967 Kenéz Ernő (1912-1984) a Magyar Tudományos Akadémia könyvtárnoka által írt gépelt levél a munka japán nyelvű kiadásának átvételéről, fejléces papíron, Kenéz Ernő aláírásával.
20592.

Geleji, Alexander: "Bildsame Formung der Metalle in Rechnung und Versuch." (Plastic forming of metals in calculation and experiment.) Vol. I-II. [Tokyo], (1964), Corona. Japán nyelven. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, kiadói kartontokokban, az egyik tok foltos.

Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából. + 1967 Kenéz Ernő (1912-1984) a Magyar Tudományos Akadémia könyvtárnoka által írt gépelt levél a munka japán nyelvű kiadásának átvételéről, fejléces papíron, Kenéz Ernő aláírásával.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Beke Manó: Differenciál- és integrálszámítás. I. kötet. Bp., 1910., Franklin, 2+536 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, 2 lap szélén javításokkal.  Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzor névbejegyzéseivel és ceruzás jegyzeteivel, bejegyzéseivel, bejelöléseivel.
20593.

Beke Manó: Differenciál- és integrálszámítás. I. kötet. Bp., 1910., Franklin, 2+536 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, 2 lap szélén javításokkal.

Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzor névbejegyzéseivel és ceruzás jegyzeteivel, bejegyzéseivel, bejelöléseivel.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Leslie Kaminoff: Jógaanatómia. Ford.: Szegedi Márk. Bp., 2011, Saxum, 235+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés.
20594.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Árokszállásy-Bánhegyi-Boros-Gallé-Hortobágyi: Növényhatározó I-II. kötet. Baktériumok- mohák. Harasztok, virágos növények. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Készült 20.000 példányszámban. Kiadói nylon kötésben, jó állapotban.
20595.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Alföldy Dénes: A meteorológiai műszerek és elemek. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat LXIV. Bp., 1899, K. M. Természetttudományi Társulat, XIV+2+194+6 p.+ IX t. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, márványozott lapélekkel, névbejegyzéssel, jó állapotban.
20596.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Oláh György-Alain Goeppert-G.K. Prakash: Kőolaj és földgáz után: a metanolgazdaság. Bp., 2007, Better Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20597.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20598.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vámossy Zoltán: A mérgezésekről. A nagyközönség számára. Az egészség könyvtára III. köt. Bp., 1907, Fraklin, 160+1 p.+2 (színes képtáblák) t. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói foltos egészvászon-kötés.
20599.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft