Szép Szó. 6. köt. 1938. (József Attila emlékének.) Szerkesztőbizottság: Fejtő Ferenc, Gáspár Zoltán, Hatvany Bertalan, Ignotus Pál, Remenyik Zsigmond. (Bp.) 1938. Pantheon. 1 t. (címkép), 128 l. 205 mm. Fűzve, sérült kiadói borítóban, sérüléssel.hátsó borító nélkül
1938-1939 Élet, a Szent István Társulat hetilapja össz. 39 db száma: XXIX. évf. 45-52. sz., XXX. évf. 1., 4., 7-35. sz. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
ca 1938 "A megoldás" A Nemzeti Front Magyarszocialista Néppárt négy lapos propaganda kiadványa, a Magyarszocialista munkaállamot követelvem a párt 30 pontjával, ritka, jó állapotban