https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 228

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1944 Váchartyán, gosztonyi és krencsi Gosztonyi Miklós cs. és kir. kamarás halotti értesítője
1
18366.

1944 Váchartyán, gosztonyi és krencsi Gosztonyi Miklós cs. és kir. kamarás halotti értesítője

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1945 A Kis Újság, az Fkgp lapja, a Szálasi kormány tagjainak bírósági peréről, 1945. ápr. 28. Göring szökéséről tudósító Mai nap c. újság szám.
1
18367.

1945 A Kis Újság, az Fkgp lapja, a Szálasi kormány tagjainak bírósági peréről, 1945. ápr. 28. Göring szökéséről tudósító Mai nap c. újság szám.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Az állatvilág rendszerezése és fejlődéstörténete, 3 db szemléltető tábla, 39x39 cm és 56x39 cm között
1
18368.

Az állatvilág rendszerezése és fejlődéstörténete, 3 db szemléltető tábla, 39x39 cm és 56x39 cm között

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes könyvborító tétel, közte illusztrált, jobb darabokkal: Rados Jenő: Magyar oltárok; José Ortega y Gasset: A tömegek lázadása (Byssz Róbert); Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai; stb. Változó állapotban.
1
18369.

Vegyes könyvborító tétel, közte illusztrált, jobb darabokkal: Rados Jenő: Magyar oltárok; José Ortega y Gasset: A tömegek lázadása (Byssz Róbert); Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai; stb. Változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
57 db szentkép + régi imakönyv
1
18370.

57 db szentkép + régi imakönyv

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
3
 
XX. sz. közepe - vége "Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország", nyomat modern üvegezett fa keretben, elcsúszott a keretben, kis szakadással, 30x43 cm, keret: 37x52 cm
1
18371.

XX. sz. közepe - vége "Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország", nyomat modern üvegezett fa keretben, elcsúszott a keretben, kis szakadással, 30x43 cm, keret: 37x52 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1946-1960 vegyes papírrégiség tétel: népbírósági ítélet, Pozsgay Imre aláírás, Ujpesti Dózsa aláírt emléklap, nemzetközi vonatjegy, stb
1
18372.

cca 1946-1960 vegyes papírrégiség tétel: népbírósági ítélet, Pozsgay Imre aláírás, Ujpesti Dózsa aláírt emléklap, nemzetközi vonatjegy, stb

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1946 Magyar Közlöny 1946. okt. 18. száma, kis szakadással, 4 p.
1
18373.

1946 Magyar Közlöny 1946. okt. 18. száma, kis szakadással, 4 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1947-1949 Szabad Száj 16 száma, változó állapotban, közte szakadt.
1
18374.

1947-1949 Szabad Száj 16 száma, változó állapotban, közte szakadt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1947 A Magyar Vegetárius Egyesület fennállásának 50. évfordulója alkalmából tartott közgyűlés és megnyitó előadás meghívója (2 db)
1
18375.

1947 A Magyar Vegetárius Egyesület fennállásának 50. évfordulója alkalmából tartott közgyűlés és megnyitó előadás meghívója (2 db)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme) A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.
1
18376.

[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme)
A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1948 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1948, Sérült papírborítóval
1
18377.

1948 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1948, Sérült papírborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz