1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
cca 1925 Venezia, 32 Quadri Artistici delle Galerie di Venezia / Velence, 32 művészeti reprodukciót tartalmazó album, kiadói dekoratív, harántalakú, zsinórfűzéses papírkötésben, kissé sérült borítóval, 22x31,5 cm
1925 A szentségek vázlatcsoportja. Elemi IV. (V-VI.) osztály részére írta: Gabriel Antal. Iskolai oktatóplakát. Bp., Stephaneum-ny., kissé foltos, sérült, 69x41 cm
1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.