Nyomtatványok

Tételek száma: 228

Vegyes névjegykártya tétel (Nagy József királyi és miniszteri tanácsos, Késmárky Kullmann László kereskedelmi főtanácsos, stb.), 8 db
18292.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1920-1940 Vegyes irredenta témájú papírrégiség, 3 db, közte képeslap, és levélzárók.
18293.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18294.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

18295.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1925 A szentségek vázlatcsoportja. Elemi IV. (V-VI.) osztály részére írta: Gabriel Antal. Iskolai oktatóplakát. Bp., Stephaneum-ny., kissé foltos, sérült, 69x41 cm
18296.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő
18297.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1926 Lugos, csíkszeredai Gábor György nyug. MÁV főfelügyelő gyászjelentése, Versecre postázva, apró lapszéli szakadással
18298.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. II. félévének egybekötött számai, félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
18299.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban
18300.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18301.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
18302.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. II. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban
18303.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft