Nyomtatványok Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3298181
18268
482
Printed Materials
cca 1910-1930 4 db nagyon dekoratív meghívó, közöttük dombornyomott, litho is 3233855
18269
482
Printed Materials
cca 1910 Küb am Semmering 8 oldalas képes bemutató nyomtatvány 3261569
18270
482
Printed Materials
1912-1913 Tolnai Világlapja 7 darab száma 3261957
18271
482
Printed Materials
1913 Tolnai Világlapja, szépirodalmi képes hetilap. XIII. évfolyam, első kötet (fél évfolyam, január-június). Amatőr félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, egy lap szakadt és kijár 3297528
18272
482
Printed Materials
1913 Soproni Napló, XXII. évf. 255. sz., 1913. nov. 6. Röttig-Romwalter -ny., 4 p. 3293717
18273
482
Printed Materials
1913 Miskolczi Élet hetilap I. évf. 2. száma, szerk.: Kázméri Kázmér és Szalánczy József. Miskolc, Klein és Ludvig-ny., 12 p. Tűzött papírkötés, sérült, foltos, a tűzéstől különvált borítóval. 3214156
18274
482
Printed Materials
1914 Berlin, Die Woche, Moderne illustrierte Zeitschrift, évfolyam bekötve. 3216370
18275
482
Printed Materials
1914 A Nagyváradi Feministák Egyesületének évi jelentése, 12p 3297616
18276
482
Printed Materials
1916 Kleine Oesterreichische Volks-Zeitung 62. évf 326. sz. Nov. 24. Ferenc József végrendeletéről szóló cikkel 3297493
18277
482
Printed Materials
1916 A Wiener Zeitung nov. 21-i különkiadása Ferenc József császár haláláról szóló tudósítással 3297618
18278
482
Printed Materials
1918 Krakauer Zeitung szept 28-i száma, hadi jelentésekkel 3261558
18279
482
Printed Materials
1919 Tavasz folyóirat 2 darab száma Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft