Nyomtatványok

Tételek száma: 228

1889-1890 Színészettel kapcsolatos két nyomtatvány: Nagykőrös színészetpártoló részére adományozható oklevél kitöltetlenül + A Magyar Színészegyesület nyugdíjegyesületének felhívása
18244.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1889 Kaposvár a Siketnéma Intézet megalapításáról szóló hirdetmény, + felhívás adakozásra + felhívás a városi tanácshoz 4p.
18245.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1890-1900 Vallási témájú képek: Jézus viszi a keresztfát, Krisztus sírbatétele, Szűz Mária. 3 db színes litográfia, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 21x30 cm
18246.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1895-1900 Növények, 3 db melléklet a Pallas Nagy Lexikonából, jó állapotban, 24x30 cm
18247.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1897 Nagy Miklós (szerk.): Képes folyóirat. A Vasárnapi Ujság füzetekben. 1897. I. félév, XXII. kötet (töredék évfolyam). Bp., 1897, Franklin-Társulat. 800 p. Korabeli aranyozott, dombornyomott, kissé kopott egészvászon kötés. Néhány oldal kissé foltos, egy l. kijár, néhány l. fordítva (fejjel lefelé) bekötve. Benne többek között hosszú képes beszámoló a budapesti Belváros bontásáról, átépítéséről.
18248.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Thomas Faed (1826-1900) skót festőművész munkái után készült 2 db nyomat (fényképnyomat), Divald Károly Bp.-Eperjes, jó állapotban, lapméret: 40x29 cm
18249.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18250.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

18251.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18252.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
18253.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900 Hohe-Tatra / Magas-Tátra, 15 képet tartalmazó leporelló, kiadja: Divald Adolf, Bártfán, kissé viseltes állapotban, a leporelló több részre vált
18254.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18255.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft