1889-1890 Színészettel kapcsolatos két nyomtatvány: Nagykőrös színészetpártoló részére adományozható oklevél kitöltetlenül + A Magyar Színészegyesület nyugdíjegyesületének felhívása
cca 1890-1900 Vallási témájú képek: Jézus viszi a keresztfát, Krisztus sírbatétele, Szűz Mária. 3 db színes litográfia, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 21x30 cm
1897 Nagy Miklós (szerk.): Képes folyóirat. A Vasárnapi Ujság füzetekben. 1897. I. félév, XXII. kötet (töredék évfolyam). Bp., 1897, Franklin-Társulat. 800 p. Korabeli aranyozott, dombornyomott, kissé kopott egészvászon kötés. Néhány oldal kissé foltos, egy l. kijár, néhány l. fordítva (fejjel lefelé) bekötve. Benne többek között hosszú képes beszámoló a budapesti Belváros bontásáról, átépítéséről.
cca 1900 Hohe-Tatra / Magas-Tátra, 15 képet tartalmazó leporelló, kiadja: Divald Adolf, Bártfán, kissé viseltes állapotban, a leporelló több részre vált
cca 1900 Egyházi relikviákról, műtárgyakról, oltárakról készült reprodukciós nyomatok, össz. 20 db, francia nyomtatott feliratokkal, néhányon magyar ny. ceruzás feliratokkal (Esztergom, Kolozsvár stb.), néhány lap széle kissé sérült.