Nyomtatványok

Tételek száma: 228

1840 Pesther Tageblatt No. 145. Juni 19. 4p.
18232.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1843 Pesti Hírlap Vasárnap 229. szám, márc 12. 8p.
18233.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1854 Keresztény Naptár a magyarországi katholikusok használatára. Pest, 1854. 48 + 16 p. papírkötésben
18234.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1855 Családi Lapok Tudományos és Szépirodalmi Folyóirat IV. évfolyam I. félév 6. szám
18235.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1857 A Magyar Néplap 14. száma febr 18. 8 p.
18236.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18237.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18238.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1874 Irodalmi Értesítő Buzárovits Gusztáv (ezelőtt Sartori K.) könyv-, zene- és műkereskedéséből Esztergomban (Gran). 1. sz. Magyar feliratú szentképek jegyzéke. Esztergom, Horák Egyed-ny., 2 sztl. lev.
18239.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

18240.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1880-1890 Fiume & Abbazia, litho képekkel illusztrált leporelló, egészvászon-kötésben, a leporelló sérült, több részre vált
18241.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18242.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1880 Magyar nyelvőr. Szerk. és kiadja: Szarvas Gábor. Kilenczedik kötet. Bp., 1880, Pesti Könyvnyomda Rt.. Korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel és kötéssel, kopott borítóval, folttal.
18243.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft