cca 1880 Album von Karlsbad 42 lapos litografált leporelló, kb 50 képpel a városról. Aranyozott egészvászon kötésben 15x10 cm / Album von Karlsbad 42 pages lithographed leporello, with about 50 pictures of the city. Gilded full canvas binding 15x10 cm
1880 Magyar nyelvőr. Szerk. és kiadja: Szarvas Gábor. Kilenczedik kötet. Bp., 1880, Pesti Könyvnyomda Rt.. Korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel és kötéssel, kopott borítóval, folttal.