https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 228

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1928 A Diósgyőri M. Királyi Állami Vas, Acél és Gépgyár közjóléti és kulturális intézményei. Képes füzet. Papírkötésben, zsinórfűzéssel. 22p francia nyelvű szöveg . + 24 t. képek .Zsinórfűzött papírkötésben 25x16 cm
1
18304.

1928 A Diósgyőri M. Királyi Állami Vas, Acél és Gépgyár közjóléti és kulturális intézményei. Képes füzet. Papírkötésben, zsinórfűzéssel. 22p francia nyelvű szöveg . + 24 t. képek .Zsinórfűzött papírkötésben 25x16 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1928 A Magyar Irodalmi és Művészeti Kongresszus értesítője. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 48 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval. + A Magyar Irodalmi és Művészeti Kongresszus Festészeti Szakosztálya (elnök: Csók István) meghívója a Fészek Művészklubban tartott ülésére, ifj. Olbert Károly festőművész részére címezve
1
18305.

1928 A Magyar Irodalmi és Művészeti Kongresszus értesítője. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 48 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval. + A Magyar Irodalmi és Művészeti Kongresszus Festészeti Szakosztálya (elnök: Csók István) meghívója a Fészek Művészklubban tartott ülésére, ifj. Olbert Károly festőművész részére címezve

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
1
18306.

1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1928-1939 A Képes Pesti Hírlap egybekötött számai, L. - LXI. évfolyamokból (nem teljesek). Műbőr-kötésben, vegyes állapotban.
1
18307.

1928-1939 A Képes Pesti Hírlap egybekötött számai, L. - LXI. évfolyamokból (nem teljesek). Műbőr-kötésben, vegyes állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1928 Mezőgazdasági közlöny I. évfolyam 1-2. szám egyben, sérült papírkötésben.
1
18308.

1928 Mezőgazdasági közlöny I. évfolyam 1-2. szám egyben, sérült papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1929 Szombathely, házirend a város tulajdonát képező házakban karton, hajtva 21x34 cm
1
18309.

1929 Szombathely, házirend a város tulajdonát képező házakban karton, hajtva 21x34 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1930-1933 Pesti Hírlap Vasárnapja 2 db januári száma (52. évf. 2. sz. és 55. évf. 2. sz.), az egyik borítón Pólya Tibor grafikájával
1
18310.

1930-1933 Pesti Hírlap Vasárnapja 2 db januári száma (52. évf. 2. sz. és 55. évf. 2. sz.), az egyik borítón Pólya Tibor grafikájával

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1930-40 Schönheiten in Wandel der Zeiten filmművészeti gyűjtői album 100 db színész fotóval
1
18311.

cca 1930-40 Schönheiten in Wandel der Zeiten filmművészeti gyűjtői album 100 db színész fotóval

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1930 Zürich, Baur au Lac Hotel képes ismertető prospektus
1
18312.


cca 1930 Zürich, Baur au Lac Hotel képes ismertető prospektus

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 3 db Sárvári iskolai értesítő
1
18313.

cca 1930 3 db Sárvári iskolai értesítő

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 4 db koncert meghívó
1
18314.

cca 1930 4 db koncert meghívó

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 2 db olaszországi képes utazási prospektus, füzet 52 , 30 p.
1
18315.

cca 1930 2 db olaszországi képes utazási prospektus, füzet 52 , 30 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz