Nyomtatványok Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3215024
18378
482
Printed Materials
1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült. 3247430
18379
482
Printed Materials
cca 1950-1980 Német városképes albumok, 7 db (Berlin, Lipcse, Drezda, stb.), fekete-fehér ill. színes képekkel, vegyes méretben és állapotban 3208064
18380
482
Printed Materials
cca 1950 Sztálinról szóló dalok kottái + 2 db Sztálint ábrázoló színes nyomat, vegyes állapotban 3293415
18381
482
Printed Materials
cca 1950 Karél-Finn SzSzK (a Szovjetunió 1940 és 1956 között létezett tagállama) térképe és címere, kissé viseltes állapotban, 13,5x21,5 cm 3247696
18382
482
Printed Materials
2 db üres füzet: "Milliméter füzet", régi spirálfűzéses füzet négyzetrácsos lapokkal + "Honvédség" feliratú, Rákosi-címeres borítójú vonalas füzet 3262232
18383
482
Printed Materials
cca 1950 A kötelező mezőgazdasági biztosítás, prospektus, Bp., Vörös Csillag-ny., hajtott, 1 sztl. lev., 19x14 cm 3297203
18384
482
Printed Materials
Vegyes nyomtatványok és fotók: litográfia, meghívók, régi reklám nyomtatványok 3277249
18385
482
Printed Materials
1952 A Népsport 3 db a Helsinki olimpiáról tudósító száma (1952. júl. 23., júl. 29., aug. 2.), a címlapon a magyar eredményekkel, kisebb sérülésekkel 3121454
18387
482
Printed Materials
cca 1954 Csipesz, a Debreceni Orvosi Műszergyár Pártszervezetének Lapja, össz. 3 száma, 1954. II. évf. 6. sz. és 4 sz. (egyik évszám, számozás stb. nélkül) 3297990
18388
482
Printed Materials
1955 Belépőjegy az Aranycsapat osztrák-magyar meccsre a Népstadionba, hátoldalán reklámmal 3265740
18389
482
Printed Materials
cca 1955 Jávor Pál amerikai turnéja végén kiadott füzet, benne Jávor Pál az amerikai magyar közönségtől búcsúzú soraival, valamint dalszövegekkel. Kiadó tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, 32 p. 3196597
18390
482
3200
Printed Materials
1956 Az Érdekes újság első, induló fél évfolyama, bekötve, jó állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft