1989 Varga Mátyás (1910-2002) grafikái, portrék, városképek (Szeged, Kolozsvár stb.). 16 db reprodukciós nyomat, papír, egyik jelzett. Kiadói kissé sérült karton mappában. 35×23,5 cm
1994 Szócséplő, ,,Részt akar venni a közéletben, de akadozik a nyelve? Konzervatív Ön, de nem kenyere a beszéd? Liberális Ön, de megkukult? Legyen Ön a szavak embere: használjon segédeszközt!", kétoldalas (Nemzeti/konzervatív, Szociál/liberális), 20x10 cm
1989 A Hetednapi Adventista Egyház 5 db kiadványa: A múlt csodás városai; Rázkódó világunk; Sorsforduló napja; Az apokaliptikus ezer év; Az eljövendő új világ. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
1991 Fajó János Kék és zöld (blue and green) c. szitanyomatáról készült reprodukció (Special Gift of Kultúra), ofszet, papír, nyomtatott aláírással, apró tőrésnyommal, lapszéli apró sérüléssel, 26x26 cm