Nyomtatványok

Tételek száma: 228

cca 1939 ,,Az én múzeumom" - Munkácsy Mihály (1844-1900), gyűjtőalbum 13 db beragasztott képpel, kiadja a Kir. M. Egyetemi Nyomda, kiadói zsinórfűzéses papírkötés, sérült borítóval, 28,5x42,5 cm
18353.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1939 Mohács meghívó a Mohácsi csata 413. évfordulójára tartott ünnepségre 4p.
18354.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1939-1942 Tolnai Világlapja 2 darab száma
18355.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Humoros gyászjelentés, meghívó a Szent József Egyházközség Munkásosztályának ünnepségére, folttal, 11,5x15,5 cm
18356.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1940 a Rab Erdély krónikája c. munka reklám kiadványa a szerkesztő bizottság névsorával. 4 p.
18358.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1940 5 db M. kir. Posta távirat. Biczó András, Kalicza Erzsébet, Éder Gyula képeivel
18359.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1941-1942 Pannonia. VII. évf. 1. és 2. sz.
18360.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Urmánczy Antal: A magyar történet áttekintése a honfoglalás korától Bp. 1941., Kókai, 1 táblázat (nagyméretű, hajtogatott, színes) (Grafikus történelem-ábrázolás I. rész), sérült eredeti papírborítóval, 69 x 85 cm
18361.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18362.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1943 Beszámoló a magyarhoni Gusztáv Adolf Gyámintézet 1943 évi munkájáról
18363.

Kikiáltási ár:
800 Ft

18364.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

18365.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft