Nyomtatványok

Tételek száma: 228

cca 1930-1980 Vegyes szentkép tétel, kb. 20-25 db, valamint közte 2 db régebbi keményhátú fotóval, rajta papokkal.
18316.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

2 db szépírás füzet: Kováts Alajos: A Magyar Szépírás. Módszeres tanmenet a magyar írás tanításához. Bp., 1930, szerzői kiadás, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. + Muster Alphabete & Schreib-Vorlagen verschiedener Schriftarten in den neuesten Formen. Heft II. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.
18317.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1930-1939 A Pesti Hírlap Vasárnapja kb. 40-45 db vegyes száma, változó állapotban, részben sérült, hiányzó borítókkal
18318.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18319.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1931-1933 Magyar Népiskola újság 7 darab száma
18320.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18321.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1932 Bell Miklós: Válasz a gazdasági Reformtervem ellen elhangzott kritikákra. 1932. junius. Salgótarján, Végh Kálmán-ny., 23 p. Papírkötés, szakadt, ceruzás aláhúzásokkal, és bejegyzésekkel.
18322.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1932 A Pesti Hírlap Vasárnapja 1932. aug. 7-i száma, a címlapon Habsburg-Lotaringiai József Ágost főherceg, 52 p.
18323.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1932-1940 Tolnai Világlapja XXXV. (1933.) évf. 1-26. számai, összefűzve + további 12 db vegyes száma (össz. 38 db), közte erdélyi bevonulásról szóló szám (,,Megyünk Erdélybe!", 1940. szept. 11.) Változó állapotban.
18324.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

18325.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1933 A Pesti Hírlap nyelvőre. Szerk.: Kosztolányi Dezső. A Pesti Hírlap ajándéka. Bp., Légrády, 224 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
18327.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1933 Díszítő tervezések a fiúkézimunkatanítás kapcsolatában polgári fiú- és középiskolák, tanítóképzők számára. Mappa fekete-fehér és színes nyomtatványokkal + 4 db díszletterveket(?) ábrázoló fotóval. Változó méretben és állapotban, kissé sérült kiadói papírmappában.
18328.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft