2 db szépírás füzet: Kováts Alajos: A Magyar Szépírás. Módszeres tanmenet a magyar írás tanításához. Bp., 1930, szerzői kiadás, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. + Muster Alphabete & Schreib-Vorlagen verschiedener Schriftarten in den neuesten Formen. Heft II. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.
1932 Bell Miklós: Válasz a gazdasági Reformtervem ellen elhangzott kritikákra. 1932. junius. Salgótarján, Végh Kálmán-ny., 23 p. Papírkötés, szakadt, ceruzás aláhúzásokkal, és bejegyzésekkel.
cca 1932-1940 Tolnai Világlapja XXXV. (1933.) évf. 1-26. számai, összefűzve + további 12 db vegyes száma (össz. 38 db), közte erdélyi bevonulásról szóló szám (,,Megyünk Erdélybe!", 1940. szept. 11.) Változó állapotban.
1933 Díszítő tervezések a fiúkézimunkatanítás kapcsolatában polgári fiú- és középiskolák, tanítóképzők számára. Mappa fekete-fehér és színes nyomtatványokkal + 4 db díszletterveket(?) ábrázoló fotóval. Változó méretben és állapotban, kissé sérült kiadói papírmappában.