Nyomtatványok

Tételek száma: 228

18329.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18330.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1934-1935 A Mária Kongregáció c. folyóirat több évfolyamának egybekötött számai (XXVII., XXVIII., XIX. évfolyamok). Kiadja a Budapesti Jézustársasági Rendház. A címlapokon D. Szabó István (1905-1990) grafikáival. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval.
18331.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1936 A Pesti Hírlap Vasárnapja olimpiai száma, 1936. aug. 2., különszám a berlini olimpiáról, kissé sérült, kijáró címlappal, 44 p.
18332.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1936 A Pesti Hírlap Divatlapja egy száma, kiadói tűzött papírkötés, 64 p.
18333.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18334.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1938 A hazatért Felvidék. V. rész: Komárom, Csallóköz. Képes Vasárnap 50. sz. Bp., 1938, Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 36 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
18335.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1937 A London Illustrated c. magazin VI. György király koronázásáról tudósító képes száma, benne már a későbbi Erzsébet királynőről képekkel
18336.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dönczy Lukács Ödön: Győri karikatura-album. Rajzolta és linoleumba metszette ~    Győr, (1937.) Győri Nemzeti Hirlap ny. (2)p.+109t. Zsinórral átfűzött, korabeli (kiadói) vászonkötésben.
18337.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1938-1941 4 db Visszatért bélyegzésű levelezőlap
18338.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1938-1981 38 db klf dísztávirat
18339.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18

18340.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft