1934 A Magyar Képzőművészek Egyesülete 40 éves fennállása alkalmából rendezett jubileumi kiállítás tárgymutatója. 1934 december - 1935 január. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval. + 1949 Az Országos Szépművészeti Múzeum és a Nyomda- és Papíripari Dolgozók Szakszervezetének közös kiállítása a litográfia feltalálásának 150. évfordulója alkalmából. Kiadói tűzött papírkötés, sérült.
1934-1935 A Mária Kongregáció c. folyóirat több évfolyamának egybekötött számai (XXVII., XXVIII., XIX. évfolyamok). Kiadja a Budapesti Jézustársasági Rendház. A címlapokon D. Szabó István (1905-1990) grafikáival. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval.
1936 Árverési Közlöny XVII. évf. 172. sz., 1936. júl. 31. A M. Kir. Postatakarékpénztár árverési csarnokában 1936. évi augusztus hó 1-én árverésre kerülő tárgyak jegyzéke. Függelék: az árverési csarnok helyiségein kívül tartandó árverések sorrendje. Bp., M. Kir. Postatakarékpénztár, 34+(4) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.
1938 A hazatért Felvidék. V. rész: Komárom, Csallóköz. Képes Vasárnap 50. sz. Bp., 1938, Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 36 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
Dönczy Lukács Ödön: Győri karikatura-album. Rajzolta és linoleumba metszette ~ Győr, (1937.) Győri Nemzeti Hirlap ny. (2)p.+109t. Zsinórral átfűzött, korabeli (kiadói) vászonkötésben.
1938 Kongresszusi énekrend. A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., 1938, Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága (Korda Rt.-ny.), 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.