Balázs Győző: Magyar költők anyaszeretete / dedikált A miskolci szabadegyetemen tartott előadás. Miskolc, (1932.) Ifj. Ludvig és Janovits. 32 p. Első kiadás! Kiadói foltos papírborítóban
Amerikai állampolgársági vizsga teljes anyaga Kérdés és feleletekben Magyar és angol nyelven. teljes magyarázattal. New York., é.n. Corvin. 127p. Papírborítóval
Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalása Márciához. Ford.: Lévay József. Bp., 1874, Ráth Mór,(Bécs, Fischer J. C. és Társa-ny.), 4+48 p. Kiadói kartonált papírkötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Vas Gereben: Nagy idők, nagy emberek. Magyar korrajz. .I-V. . kötet. 2. kiadás. . Bp. 1863 Emich. 128,129,127, 133,71 p. Szétvált fűzéssel, korabeli félvászon kötésben
C. Green: A rémület hajója. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés, szakadt kopott borítóval. + G. Hylton: Folyik a tánc. Dörög a colt. Tarka könyvek. Bp., (1947), Hungária. Kiadói papírkötés.
Catalogus Manuscriptorum Bibliothecae Reg. Scient. Universitatis Budapestinensis. Tomus II. Pars IV. Index Alphabeticus Et Chronologicus Cum Tabula. Index Alphabeticus Et Chronologicus Cum Tabula Ad Tomum II. Catalogi Manuscriptorum Bibliothecae Regiae Scientiarum Universitatis Budapestinensis. Bp., 1910, Typis Typographiae Universitatis Reg. Scient. Latin nyelven. 280 p. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti papírborítót a borítóra ragasztották (helytelenül a a hátoldalára), előzéklapon és címlapon Genersich Antal Prof. hagyatékából bélyegzővel, néhány lapon tollas jelöléssel.
Francois Villon összes versei. Ford.: Illyés Gyula, József Attila, Kálnoky László, Mészöly Dezső, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor. Gyergyai Albert utószavával. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, illusztrált kiadói papírtokban.