Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 324

Jaj, az a Hegedűs! Hegedűs Lóránt előszavával. Bp.,1921., Borsszem Jankó,(Egyesült Könyvnyomda), 64 p. Gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, a könyvtest elvált a borítótól.
21013.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Molnár Ferenc: Vacsora és egyéb jelentek. Bp.,1917, Érdekes Ujság. A borító Pólya Tibor munkája. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, firkált borítóval.
21014.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szép Ernő: Szegény, grófnővel álmodott... Bp., 1990, Pesti Szalon. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
21015.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Shakspere minden munkái IV. köt.: Shakspere színművei. IV. köt. Coriolanus, Titus Andronicus. Pest, 1865, Kisfaludy-Társaság Tomori Anasztáz költségén, Ráth Mór bizománya,4+248 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal.
21016.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hogyor József: A bércek titkai. (DEDIKÁLT). Veszprém, 1984, Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. A szerző, Hogyor József (1936-2007) által DEDIKÁLT példány.
21017.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Rohrer Lászlóné Czipp Irén: Az utolsó kíntornász. (Verseskötet). H.n., 2008, magánkiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
21018.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

21019.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

21020.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dienes András: A legendák Petőfije. (Táj és emlékezés). Bp., 1957, Magvető, 280 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, szakadozott, foltos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
21021.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szkárosi Endre: Mi az, hogy avantgárd. Írások az avantgárd hagyománytörténetéből. Underground expanzió 1. Bp., 2006., Magyar Műhely. Kiadói papírkötés.
21022.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Széchey Rita: Pillangószárnyú tigris. Novellák. DEDIKÁLT! Kiskunfélegyháza, 2017, Parakletos Könyvesház. Kiadói papírkötés.
21023.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Heltai Jenő: Kis meséskönyv. Bp., 1911, Nyugat, ("Jókai"-ny.) Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylap és előzéklap szakadt, laza, az elülső szennylapon ceruzás bejegyzésekkel.
21024.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft