Jaj, az a Hegedűs! Hegedűs Lóránt előszavával. Bp.,1921., Borsszem Jankó,(Egyesült Könyvnyomda), 64 p. Gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, a könyvtest elvált a borítótól.
Molnár Ferenc: Vacsora és egyéb jelentek. Bp.,1917, Érdekes Ujság. A borító Pólya Tibor munkája. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, firkált borítóval.
Hogyor József: A bércek titkai. (DEDIKÁLT). Veszprém, 1984, Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. A szerző, Hogyor József (1936-2007) által DEDIKÁLT példány.
Kovács Béla László: Schweitzerek. Albert Schweitzer - Jean-Paul Sartre. Párhuzamos életpályák. Bp., 2015, Kairosz. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Szkárosi Endre: Mi az, hogy avantgárd. Írások az avantgárd hagyománytörténetéből. Underground expanzió 1. Bp., 2006., Magyar Műhely. Kiadói papírkötés.