Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 324

Bánfi János: Magyar László utazásai és kalandjai az érettebb ifjuság számára. Bp., 1892., Révai. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, az utolsó lapon kis szöveget nem érintő hiánnyal.
21037.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rideg Sándor: Sámson. Bp., 1959, Táncsics. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, kis sérüléssel
21038.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Cs. Szabó László: Magyar néző. Napló az európai valóságról. (DEDIKÁLT). Bp., [1939], Nyugat, 184+(4) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos. A szerző, Cs. Szabó László (1905-1984) Kossuth-díjas író által DEDIKÁLT példány.
21039.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17

Móricz Zsigmond: Életem regénye. Bp., 1939. Athenaeum. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
21040.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Devecseri Gábor: Terjed a fény. (DEDIKÁLT). Bp., 1950, Hungária. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, az elülső kötéstábla levált. Megjelent 5000 példányban. A szerző, Devecseri Gábor (1917-1971) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító által Hont Ferenc (1907-1979) rendező részére DEDIKÁLT példány.
21041.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kardos László, Pető Miklós, Radó György (szerk.): ,,Van ilyen párt!". Versek. Az egyik szerkesztő és fordító, Pető Miklós által dedikált!. Bp., 1951, Uj Magyar Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
21042.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Konrád György: A cinkos. New York, 1986, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
21043.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mihalkov: A Lenin-Muzeumban. [Ford. Lator László.] Bp., 1952, Ifjusági,32 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott, foltos borítóval, egy lapon szakadással.
21044.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Devecseri Gábor: Bikasirató. Szántó Piroska illusztrációival. 1971. Magvető.
21045.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21046.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

21047.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

21048.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft