Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3084929
21085
462
Martos Ferencz: Titánia. Költemények 1896-1902. Bp., 1902, Athenaeum. IV, 176,[1]p. . Kiadói festett vászonkötésben. 3082199
21086
462
Paládi-Kovács Attila: Fényes Elek. A múlt magyar tudósai. Bp.,(1976),Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Csokalyi Fényes Elek (1807-1876) statisztikus, közgazdasági statisztikai és földrajzi író, a honismereti szemlélet és munkálkodás hazai megteremtője, a magyarországi közgazdasági statisztika első jelentős képviselője. 3079754
21087
462
Pastinszky János: Dr. Gyulay Béla emlékezete. Írta és a "Budapesti Népoktatási Kör"-nek 1910. évi április hó 10-én tartott XL közgyűlésén felolvasta: Dr - -. Bp., 1911., "Budapesti Népoktatási Kör", 2+14 p+1 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3079410
21088
462
Vargha Anna: Bartholomeus Frankfordinus Pannonius. Bp., 1939, (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 12 p. Kiadói papírkötés. Frankfordinus, Bartholomeus Pannonius (cca1490 ? - 1522 után) humanista, drámaíró, költő. 3079748
21089
462
Dezsényi Béla: Sajtó és könyvészet. Az Országos Széchenyi Könyvtár kiadványai XVI. köt. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 34 p. Kiadói papírkötés. 3079971
21090
462
Gombos Imre: Szövetkezeti mozgalom. Bp., 1947., Magyar Állami Nyomda, 172 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. 3080553
21091
462
Hornyánszky Gyula: A homerosi beszédek tömeglélektani vonatkozásukban. [Értekezések a történeti tudományok köréből. XXIII. köt. 10. szám. Bp., 1915, MTA, 92+1 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító levált, szakadt. Felvágatlan lapokkal. 3079897
21092
462
Oppel Jenő: Hutten Ulrik törekvései. Esztergom, 1903, Buzárovits Gusztáv, 107+1 p.Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, de belül jó állapotban. 3048854
21093
462
A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. K.n., 2011. Kiadói papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány. 3048498
21094
462
Jobbágy Károly: Hó és nap. Bp., 1963. Magvető. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kiadói, kopottas félvászon kötésben, intézményi bélyegzővel. 3049342
21095
462
Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936. Révai. Kiadói festett, fatáblás-kötésben, enyhén laza kötéssel, a gerincen hiányzó "szalagokkal". 2744528
21096
462
3 db Havas Zsuzsa könyvtárából jelzett könyv: Levelek a francia forradalomból, Illyés Gyula Hunok Párisban, Természet és társadalom A szocializmus. 1919. Bp Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft