Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3082475
21073
462
Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel és ellátta: - -. Bp., 1929, Sárkány-ny. Kiadói papírkötés, sérült, részben szétvált gerinccel. Felvágatlan lapokkal. 3083266
21074
462
Szász Károly Emlékbeszéd Lewes Henrik György külső tag fölött. Bp., 1881, MTA, bélyegzésekkel, 19+1 p. George Henry Lewes (1817-1878) angol filozófiai író. 3085225
21075
462
Cherbuliez Viktor: Művészet és természet. Bp., 1893. Magyar Tudományos akadémia. Kiadói enyhén kopott egészvászon-kötésben. 3084562
21076
462
Riedl Frigyes: Poétika. A középiskolák VI. osztálya számára. Átdolgozta Pintér Jenő. Bp., 1933, Franklin. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, foltos. 3084394
21077
462
Justinus Budó: Symbolae ad supplementum glossarii mediae et infimae latinitatis Regni Hungariae. Bp., 1909, Typis Armini Fritz, 22 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés. 3081056
21078
462
Varga László: Új társadalmi rend felé. Bp., 1940, Magyar Kultúra, 70+1 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés. 3084768
21079
462
Lafargue Pál: A tőke vallása. Fordította: Illés Artur. Bp., 1907, Népszava Könyvkereskedése. 31 p. Első kiadás! Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, kissé foltos lapokkal. 3080647
21080
462
Radó Antal: A magyar műfordítás története 1772-1831. Bp., 1883, Révai,(Franklin-ny.), 86 p. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött szakadt, foltos, javított elülső papírborítóval. 3084923
21081
462
Hegedűs Loránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp.,1927, Athenaeum. Kiadói papírkötés, 3085445
21082
462
Tápay-Szabó László: Asztalom fiókjaiból 1. (Budapest), 1934. Szerzői kiadás. (Egri Nyomda). 80 p. Kiadói papírborítóban 3084917
21083
462
Várkonyi Nándor: Az írás története. Bp., 1943, Turul. 144 p. XXIV t. kiadói sérült félvászon kötésben 3085756
21084
462
Révay József: Ókori író - mai olvasó. 1942, Parthenon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft