Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 324

20977.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20978.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szeresd a hazát. Olvasmányok fiúk és leányok számára. Számos képpel. Bp., é.n. (cca 1900), Dolinay Gyula Hírlap- és Könyvkiadó-vállalata (Nagy Sándor-ny.), 95+(3) p. Kiadói gazdagon díszített, szecessziós félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, néhány kissé sérült lappal.
20979.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Nagy Bandó András: Úton-útfélen. (Aláírt!) H.n., 1986, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Nagy Bandó András (1947- ) humorista, előadóművész által aláírt példány.
20980.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Benkő Katinka: A két királygyermekről szóló magyar népballadák. (Hero és Leander-monda). A szegedi Magy. Kir. Ferenc József-tudományegyetem Néprajzi Intézetének kiadványai 6. sz. (DEDIKÁLT). Marosvásárhely, 1933, Benkő László Kollégiumi-ny., 71+(5) p. Kiadói papírkötés, a gerincnél kissé foltos. A szerző által Takács Tibor részére DEDIKÁLT példány.
20981.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kaffka Margit: Hangyaboly. Regény. Bp., 1917., Nyugat, 130 p. Első kiadás! A borító illusztrációja Gara Arnold munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a gerincen ésborítón sérülésekkel, laza kötéssel.
20982.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20983.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Tátrai Zsuzsanna: Leányélet Bp., 1994. Crea Print Kiadói papírkötés.
20984.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Susie Feinschmecker: Dévajságok, melyeket Peter Fendi császári udvari piktor úr bájos aquarelljeihez szerzett - - kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány lap kijár.
20985.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ramos, Germaine: Pénz-vér-gyönyör. (Volupté, Enfer les vivants). Ford.: Fóthi Lajos. Bp., 1937, Uj Magazin Könyvek, 151+(1) p. Első magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
20986.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Valló László: Emlékké válok magam is... Fekete István élete. Bp., 1986, Móra. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a lapok egy része kijár.
20987.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20988.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft