Tóth Wanda: A csodálatos köntös. - - novellái. Első kiad. Bp., 1910. (a borítón 1911.) Nyugat. 153+[7] p. A borítékrajz Falus Elek munkája. Átkötött vászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával.
Karinthy Frigyes: Az ezerarcu lélek. Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. Bp., 1916, Légrády-ny., 46+(2) p. Első kiadás. A borító Molnár C. Pál (1894-1981) munkája. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
Fazekas István: Az uj életelixir története. 1940, Cserépfalvi, kiadói papír köté, félvászon védőborítóval. (Szent-Györgyi Albert és a C vitamin története)
Radvánszky Béla, báró: Emlékbeszéd gróf Andrássy Manó lev. tag felett. A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek X. köt. 12. sz. Bp., 1901, MTA (Athenaeum-ny.), 335-349 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.