Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 324

Gádor Béla: írtam mérgemben. Bp., 1961. Szépirodalmi. Kiadói félvászon kötésben. DEDIKÁLT!
21001.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Oscar Wilde: A boldog herceg és más mesék. Ford.: Lengyel Balázs. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21002.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Barna Jakab: A játékok könyve. Bp.,é.n.Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szétvált fűzéssel.
21003.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Németh Andor: József Attila. Bp., é.n. Cserépfalvi, Kiadói félvászon kötésben.
21004.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kós Károly: Székely balladák. Bukarest, 1973, Kriterion Könyvkiadó, 41+(1) p. Kiadói papírkötés.l.
21005.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Tóth Wanda: A csodálatos köntös. - - novellái. Első kiad. Bp., 1910. (a borítón 1911.) Nyugat. 153+[7] p. A borítékrajz Falus Elek munkája. Átkötött vászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával.
21006.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Karinthy Frigyes: Az ezerarcu lélek. Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. Bp., 1916, Légrády-ny., 46+(2) p. Első kiadás. A borító Molnár C. Pál (1894-1981) munkája. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
21007.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Apollinaire, Guillaume: Tizenegyezer vessző. Bp., 1990, Unió (Erato kiskönyvtár). Papírkötésben, jó állapotban
21008.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Mikó Imre: A csendes Petőfi utca. Kolozsvár, 1978, Dacia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21009.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21010.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21011.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Radvánszky Béla, báró: Emlékbeszéd gróf Andrássy Manó lev. tag felett. A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek X. köt. 12. sz. Bp., 1901, MTA (Athenaeum-ny.), 335-349 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
21012.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft