https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 324

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bentley's Second Phrase Code. Compiled by E. L. Bentley. London, 1936, William Brown & Co. Second Print. Angol nyelven. Kiadói félbőr-kötés, festett lapélekkel, a gerincen és az elülső borítón sérülésekkel, kopott borítóval.
1
21049.

Bentley's Second Phrase Code. Compiled by E. L. Bentley. London, 1936, William Brown & Co. Second Print. Angol nyelven. Kiadói félbőr-kötés, festett lapélekkel, a gerincen és az elülső borítón sérülésekkel, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Imman. Io. Gerh. Schelleri (Scheller, Immanuel Johann Gerhard): Praecepta Stili Bene Latini In Primis Ciceroniani, Seu Eloquentiae Romanae. 2. kötet. Lipcse, 1784, Caspar Fritsch. 2. bővített és javított kiadás. Latin nyelven. Későbbi kartonált papírkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, laza kötéssel, elülső kötéstábla belsején feljegyzésekkel, hiányzó előzéklappal, néhány kevés lap kissé foltos, egy lap kijár. Csak a 2. kötet!
1
21050.

Imman. Io. Gerh. Schelleri (Scheller, Immanuel Johann Gerhard): Praecepta Stili Bene Latini In Primis Ciceroniani, Seu Eloquentiae Romanae. 2. kötet. Lipcse, 1784, Caspar Fritsch. 2. bővített és javított kiadás. Latin nyelven. Későbbi kartonált papírkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, laza kötéssel, elülső kötéstábla belsején feljegyzésekkel, hiányzó előzéklappal, néhány kevés lap kissé foltos, egy lap kijár. Csak a 2. kötet!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Marcus Tullius Cicero: M. Tullii Ciceronies Orationes Selectae. Opera, et studio Chrisotphori Wahl, . Tomus Secundus. Tyrnaviae, 1775-1756, Typ. Tyrnaviensibus-Typ. Regiae Universitatis, ; 444+10 p. Fűzve, borítók nélkül., címlapon és az utolsó levélen kisebb sérülésekkel
1
21051.

Marcus Tullius Cicero: M. Tullii Ciceronies Orationes Selectae. Opera, et studio Chrisotphori Wahl, . Tomus Secundus. Tyrnaviae, 1775-1756, Typ. Tyrnaviensibus-Typ. Regiae Universitatis, ; 444+10 p. Fűzve, borítók nélkül., címlapon és az utolsó levélen kisebb sérülésekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Macue Basó: Százhetven haiku. Ford.: Fodor Ákos. Bp., 1998, Terebess. Kiadói papírkötés, újszerű, szép állapotban.
1
21052.

Macue Basó: Százhetven haiku. Ford.: Fodor Ákos. Bp., 1998, Terebess. Kiadói papírkötés, újszerű, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., 1911., Nyugat, (Világosság-ny.), 104+6 p. Első kiadás. A borító Falus Elek munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, szakadt borítóval, a gerincen hiánnyal,
1
21053.

Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., 1911., Nyugat, (Világosság-ny.), 104+6 p. Első kiadás. A borító Falus Elek munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, szakadt borítóval, a gerincen hiánnyal,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fekete István: Öreg utakon. Fekete István művei. Szeged,2005,Lazi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Ritka!
1
21054.

Fekete István: Öreg utakon. Fekete István művei. Szeged,2005,Lazi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1947 Janus Pannonius: Rivista Trimestrale Umanistica dell'Accademia d'Unheria in Roma. Anno 1. Numero 4. 1947 ottobre dicembre. Fondate e diretta Tiberio Kardos. Roma, 1947 Edizioni della Bussola, 6+555-757+1 p.+ XII t. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
1
21055.

1947 Janus Pannonius: Rivista Trimestrale Umanistica dell'Accademia d'Unheria in Roma. Anno 1. Numero 4. 1947 ottobre dicembre. Fondate e diretta Tiberio Kardos. Roma, 1947 Edizioni della Bussola, 6+555-757+1 p.+ XII t. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes szocialista témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel, közte:   Marx Károly: Bér, ár, profit. A Nemzetközi Munkásszövetség főtanácsának 1865. jún. 26. tartott ülésében elmondott beszéd. Ford.: Bokányi Dezső. Munkáskönyvtár. [Bp.,1918],Népszava, 72 p. Kiadói papírkötés, javított borítóval és gerinccel, kötéssel, foltos, két lapszélen kis hiánnyal.;   Horváth Zoltán: Hogy vizsgázott a magyarság. Szocialista Könyvtár. Bp., [1945]. Népszava, 62 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval.;   A munkások barátjai és ellenségei vagy mire jó a szociáldemokráczia? Győr,én.,Győr Egyházmegyei Nyomda, 48 p. Borító nélkül.;   Rákosi Mátyás: Harc az újjáépítésért. Bp.,1945, Szikra, 32 p.;   Rudas László: Klasszikus kapitalizmus és imperializmus. Szemináriumi Füzetek. Bp.,én.,Magyar Kommunista Párt, foltos, 28 p.;   A . J. Zisz: A kommunista erkölcs. Bp., 1949, Szikra, 48 p. A borító elvált a könyvtesttől.;   1949 Falusi Népnevelő. 1949. feb. 10., 6 szám. Bp., MDP, 20 p.;   ...stb. Összesen 10 db. Változó állapotban.
1
21056.

Vegyes szocialista témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel, közte: Marx Károly: Bér, ár, profit. A Nemzetközi Munkásszövetség főtanácsának 1865. jún. 26. tartott ülésében elmondott beszéd. Ford.: Bokányi Dezső. Munkáskönyvtár. [Bp.,1918],Népszava, 72 p. Kiadói papírkötés, javított borítóval és gerinccel, kötéssel, foltos, két lapszélen kis hiánnyal.; Horváth Zoltán: Hogy vizsgázott a magyarság. Szocialista Könyvtár. Bp., [1945]. Népszava, 62 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval.; A munkások barátjai és ellenségei vagy mire jó a szociáldemokráczia? Győr,én.,Győr Egyházmegyei Nyomda, 48 p. Borító nélkül.; Rákosi Mátyás: Harc az újjáépítésért. Bp.,1945, Szikra, 32 p.; Rudas László: Klasszikus kapitalizmus és imperializmus. Szemináriumi Füzetek. Bp.,én.,Magyar Kommunista Párt, foltos, 28 p.; A . J. Zisz: A kommunista erkölcs. Bp., 1949, Szikra, 48 p. A borító elvált a könyvtesttől.; 1949 Falusi Népnevelő. 1949. feb. 10., 6 szám. Bp., MDP, 20 p.; ...stb. Összesen 10 db. Változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes irodalomtörténeti tétel, 4 db:   Pintér Jenő: Időmutató a megújhodás korabeli magyar irodalom történetéhez (1772-1831.) Bp., 1913, Thália, 37 p. Kiadói papírkötés.;   Kenyeres Imre: A magyar irodalomtörténetírás fejlődése a XVIII. században. Bp., 1934, Mérnökök Nyomdája, 58+1 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Felvágatlan lapokkal.;   Gárdonyi Klára: Biedermeier a magyar költészetben. Bp., 1936, Hellas-ny., 46+1 p. Kiadói papírkötés.;   Turóczi-Trostler József: A magyar irodalom európaizálódása. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 35 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.;
1
21057.

Vegyes irodalomtörténeti tétel, 4 db: Pintér Jenő: Időmutató a megújhodás korabeli magyar irodalom történetéhez (1772-1831.) Bp., 1913, Thália, 37 p. Kiadói papírkötés.; Kenyeres Imre: A magyar irodalomtörténetírás fejlődése a XVIII. században. Bp., 1934, Mérnökök Nyomdája, 58+1 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Felvágatlan lapokkal.; Gárdonyi Klára: Biedermeier a magyar költészetben. Bp., 1936, Hellas-ny., 46+1 p. Kiadói papírkötés.; Turóczi-Trostler József: A magyar irodalom európaizálódása. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 35 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.;

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fraknói Vilmos-Ábel Jenő: Két magyarországi egyházi író a XV. századból. Andreas Pannonius - Nicolaus de Mirabilibus. Budapest, 1886. MTA: Szétvált fűzéssel, kötés nélkül.
1
21058.

Fraknói Vilmos-Ábel Jenő: Két magyarországi egyházi író a XV. századból. Andreas Pannonius - Nicolaus de Mirabilibus. Budapest, 1886. MTA: Szétvált fűzéssel, kötés nélkül.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Galeottus Martius: Carmina. Edidit Ladislaus Juhász. Biliotheca Scriptorum Medii Recentisque Aevorum XV. Szeged, 1932, Excudebat Typographia Urbana Szegediensis, 27 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szép állapotban.
1
21059.

Galeottus Martius: Carmina. Edidit Ladislaus Juhász. Biliotheca Scriptorum Medii Recentisque Aevorum XV. Szeged, 1932, Excudebat Typographia Urbana Szegediensis, 27 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gegus Dániel - Őszi ugaron - Szerző kiadása - 1921 - Budapest - korabeli félvászon kötésben. 125 p.
1
21060.

Gegus Dániel - Őszi ugaron - Szerző kiadása - 1921 - Budapest - korabeli félvászon kötésben. 125 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz