Bentley's Second Phrase Code. Compiled by E. L. Bentley. London, 1936, William Brown & Co. Second Print. Angol nyelven. Kiadói félbőr-kötés, festett lapélekkel, a gerincen és az elülső borítón sérülésekkel, kopott borítóval.
Marcus Tullius Cicero: M. Tullii Ciceronies Orationes Selectae. Opera, et studio Chrisotphori Wahl, . Tomus Secundus. Tyrnaviae, 1775-1756, Typ. Tyrnaviensibus-Typ. Regiae Universitatis, ; 444+10 p. Fűzve, borítók nélkül., címlapon és az utolsó levélen kisebb sérülésekkel
Vegyes szocialista témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel, közte: Marx Károly: Bér, ár, profit. A Nemzetközi Munkásszövetség főtanácsának 1865. jún. 26. tartott ülésében elmondott beszéd. Ford.: Bokányi Dezső. Munkáskönyvtár. [Bp.,1918],Népszava, 72 p. Kiadói papírkötés, javított borítóval és gerinccel, kötéssel, foltos, két lapszélen kis hiánnyal.; Horváth Zoltán: Hogy vizsgázott a magyarság. Szocialista Könyvtár. Bp., [1945]. Népszava, 62 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval.; A munkások barátjai és ellenségei vagy mire jó a szociáldemokráczia? Győr,én.,Győr Egyházmegyei Nyomda, 48 p. Borító nélkül.; Rákosi Mátyás: Harc az újjáépítésért. Bp.,1945, Szikra, 32 p.; Rudas László: Klasszikus kapitalizmus és imperializmus. Szemináriumi Füzetek. Bp.,én.,Magyar Kommunista Párt, foltos, 28 p.; A . J. Zisz: A kommunista erkölcs. Bp., 1949, Szikra, 48 p. A borító elvált a könyvtesttől.; 1949 Falusi Népnevelő. 1949. feb. 10., 6 szám. Bp., MDP, 20 p.; ...stb. Összesen 10 db. Változó állapotban.
Fraknói Vilmos-Ábel Jenő: Két magyarországi egyházi író a XV. századból. Andreas Pannonius - Nicolaus de Mirabilibus. Budapest, 1886. MTA: Szétvált fűzéssel, kötés nélkül.