Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 324

Weöres Sándor: Hideg van. 1985, Pécs, Baranya megyei Könyvtár. Az 1934-es kiadás reprintje, utószóval. Kissé kopott kiadói papírkötés.
21061.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Berzeviczy Albert Fraknói Vilmos ig. és t. tag emlékezete. Bp., 1927. MTA 45p. Kiadói papírborítóval
21062.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21063.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21064.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21065.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21066.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

21067.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Veress Gyula: Miért? Esztergom, 1924, Laiszky János, 1 t.+91 p. Kiadói szecessziós papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval és foltos címképpel.
21068.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Birkás Endre: Vakvagány. A szerző, Birkás Endre (1913-1975) író által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek, könyvgyűjtőnek, könyvszakértőnek DEDIKÁLT példány. Bp., 1963, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban,
21069.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21070.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Babits Mihály: Recitativ. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle. 131+5 p. Első kiadás. A borítón Falus Elek (1884-1950) grafikus illusztrációjával. Kissé sérült kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel
21071.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

21072.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft