Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval. Felvágatlan lapokkal.
Birkás Endre: Vakvagány. A szerző, Birkás Endre (1913-1975) író által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek, könyvgyűjtőnek, könyvszakértőnek DEDIKÁLT példány. Bp., 1963, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban,
Pap Károly: Adalékok Arany debreczeni diákságához. Különlenyomat. Bp., 1912, (Franklin-ny.), 2+16 p.+1 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Babits Mihály: Recitativ. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle. 131+5 p. Első kiadás. A borítón Falus Elek (1884-1950) grafikus illusztrációjával. Kissé sérült kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel