Fehér Klára: Idegen víztükör. A szerző, Fehér Klára által [Fedor] Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1959., Magvető. Kiadói félvászon-kötés.
Kertész Magda: A nő - három szereposztásban. A szerző, Kertész Magda által [Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére] DEDIKÁLT példány. Bp., 1972., Magvető. Kiadói papírkötés.
Bende Ibolya: Csalók és balekok. A szerző, Bende Ibolya által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1988., Szerzői. Kiadói papírkötés.
Moldova György: Ferecvárosi koktél. (H. Kovács történeteiből.) A szerző, Moldova György (1934-2022) Kossuth-díjas író által [Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére] DEDIKÁLT példány. Bp., 1974., Magvető. Kiadói papírkötés, foltos lapélekkel.
Erdődy János: Tíz igaz Szodomában. A szerző, Erdődy János által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1962., Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
Székely Júlia: Valahol háború is van. Két regény. A szerző, Székely Júlia által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1982., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A magyar hirlap-irodalom statistikája 1780-1880-ig Összeáll.: Szalády Antal Bevezetéssel ellátta: Ferenczy József Bp. 1884. Lampel R. 248 l. 3 sztl. lev. Korabeli félvászon kötésben, az eredeti fedőlap bekötve,
Méhes András: Társalgó. Nélkülözhetetlen vezető a társaságban és az egész életen keresztül. Bp., é.n., Franklin, 392 p. Teljesen átdolgozott második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 5 lap sérült (5/6., 191/192,205/206,207/208, 385/386.)