Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 324

Fehér Klára: Idegen víztükör. A szerző, Fehér Klára által [Fedor] Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1959., Magvető. Kiadói félvászon-kötés.
20965.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kertész Magda: A nő - három szereposztásban. A szerző, Kertész Magda által [Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére] DEDIKÁLT példány. Bp., 1972., Magvető. Kiadói papírkötés.
20966.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bende Ibolya: Csalók és balekok. A szerző, Bende Ibolya által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1988., Szerzői. Kiadói papírkötés.
20967.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Moldova György: Ferecvárosi koktél. (H. Kovács történeteiből.) A szerző, Moldova György (1934-2022) Kossuth-díjas író által [Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére] DEDIKÁLT példány. Bp., 1974., Magvető. Kiadói papírkötés, foltos lapélekkel.
20968.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20969.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Székely Júlia: Valahol háború is van. Két regény. A szerző, Székely Júlia által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1982., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20970.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Salamon Anikó: Gyimesi csángó mondák, ráolvasások, imák. Bp.,1987, Helikon. Díszes vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
20971.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Eduard Mörike: A varázscipő. Ford.: Honti Irma. Szenes Zsuzsa illusztrációival. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány.
20972.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20973.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Méhes András: Társalgó. Nélkülözhetetlen vezető a társaságban és az egész életen keresztül. Bp., é.n., Franklin, 392 p. Teljesen átdolgozott második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 5 lap sérült (5/6., 191/192,205/206,207/208, 385/386.)
20974.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20975.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20976.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft