Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 324

20929.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20930.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Sass József: A csízma. Népszínmű 3 felvonásben Parasztírók könyvtára, Kaposvár. 1939. 1 . szám. Kiadói papírkötésben 57 p
20931.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Lóránt Mihály: A bélyeg. Bp., 1925, Athenaeum, 104 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinc
20932.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20933.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Fekete Sándor: Petőfi Sándor életrajza I. A költő gyermek- és ifjúkora. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20934.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Omár Khájjám: Rubáiját. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., é.n. Táltos.112 p. Újrakötött félvászon-kötésben, néhány enyhén sérült lappal.
20935.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Versek. 4. kiadás. Hozzákötve: Ki látott engem? Versek.. 2. kiadás. Bp., 1919, Pallas, 134+2;+147+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20936.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szentiványi Kálmán: A völgy emberei. (DEDIKÁLT). Bp., 1957, Kossuth. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, néhány sérült lappal, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 5000 példányban. A szerző, Szentiványi Kálmán (1921-1996) által DEDIKÁLT példány.
20937.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. 6 illusztráció Zichy Mihály: Szerelem ciklusából. Bp., 2000, Pán. Hasonmás kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, utólagos papír borítóval.
20938.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ignácz Rózsa: Rézpénz. Bp., Dante. Kiadói vászon kötésben, Pastinszky Krisztinának DEDIKÁLT!
20939.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

20940.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft