Balla Borisz: Niczky növendék. Bp., 1931, Egyetemes Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. hozzá Molnár C. Pál által tervezett eredeti papírborító, sérülten
Dr. Györffy Gyula orsz. képviselő ellen a fonógépek cz. bejelentett két összeférhetetlenségi ügyében a képviselőház összeférhetetlenségi állandó bizottságához intézett előterjesztés 1092. évi deczember hó 10-én. 92p. Kiadói papíkötésben
Pitigrilli: A 18 karátos szűz. Fordította: Gáspár Miklós. Budapest, 1933, Nova Irodalmi Intézet, 239 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, Pályi Jenő illusztrációjával. Kötéstábla ragasztása elvált, gerinc kissé sérült
Fekete Sándor: Petőfi Sándor életrajza I. A költő gyermek- és ifjúkora. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Versek. 4. kiadás. Hozzákötve: Ki látott engem? Versek.. 2. kiadás. Bp., 1919, Pallas, 134+2;+147+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Szentiványi Kálmán: A völgy emberei. (DEDIKÁLT). Bp., 1957, Kossuth. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, néhány sérült lappal, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 5000 példányban. A szerző, Szentiványi Kálmán (1921-1996) által DEDIKÁLT példány.
Magyar Könyvészet 5db kötete: Magyar Könyvészet 1936, 1937, 1938, 1939 és 1940. Bp., OSZK. Kiadói papírkötésben, néhány nagyon kevés lap kivételével felvágatlan példányok, borítókon kisebb foltokkal, 1936. évi kötet gerince kissé sérült és néhány lap széle sérült, 1938. évi kötet első néhány lapja tetején kisebb szakadásokkal, 1941. évi kötet gerince kissé sérült.