Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2959795
20074
447
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) rúzstartó, jelzett, h: 6 cm, bruttó: 18,1 g 2957752
20075
447
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc köves függővel, jelzett, h: 66 cm, 1,6×0,8 cm, bruttó: 3,5 g 2957774
20076
447
Ezüst(Ag) fonott és kígyó karkötő, 3 db, jelzett, h: 18 és 19 cm, nettó: 5,7 g 2957755
20077
447
Ezüst(Ag) fantáziaszemes bokalánc, jelzett, h: 21,5 cm, nettó: 4,1 g 2957759
20078
447
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 6,4 g 2957761
20079
447
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc galambos kereszt függővel, jelzett, h: 45-50 cm, 2,3×1,2 cm, nettó: 7,5 g 2959716
20080
447
Ezüst(Ag) lornyon virágos nyéllel, sérüléssel, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 33,3 g 2957764
20081
447
2200
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc köves "G" medállal, jelzett, h: 41 cm, 2,1×1 cm, bruttó: 5,5 g 2957765
20082
447
Ezüst(Ag) gyermek figaro karkötő kagyló csüngőkkel, jelzett, h: 16 cm, nettó: 2,9 g 2958011
20083
447
Ezüst(Ag) fülbevalópár türkizzel, jelzett, h: 5,5 cm, bruttó: 5,7 g 2957781
20084
447
Ezüst(Ag) 3 db különböző szemes karkötő, jelzett, h: 17,5-18,5 cm, nettó: 5 g 2957768
20085
447
4200
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc mintás kereszt függővel, jelzett, h: 45-50 cm, 5×3 cm, nettó: 10,5 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft