Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 297

Arany (Au) 18 K gyűrű 0,01 és 0,02 ct gyémánttal, jelzett, méret: 50, bruttó: 2,2 g
20025.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Arany (Au) 14K walles nyaklánc gránátköves kereszt függővel, jelzett, h: 46,5 cm, 3×2 cm, bruttó: 5,5 g
20026.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

Arany (Au) 14K fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 7,3 g
20027.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
406,25

Arany (Au) 18 K gyűrű, jelzett, méret: 64, nettó: 6,3 g
20028.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

Arany (Au) 14 K sérült karkötő és 2 db fél pár fülbevaló, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 9,3 g
20029.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

20030.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

20031.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

14k fehérarany (Au) gyűrű, cirkónokkal, jelzett, 3,27 g, m: 54
20032.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Arany (Au/14k) köves gyűrű, jelzett, m: 55 bruttó: 5,6gm
20033.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

14k fehérarany (Au) kígyó mintás nyaklánc, jelzett, 4,55 g
20034.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
265,63

Fehérarany (Au) 14 K gyűrű 0,02 ct gyémánttal, jelzett, méret: 50, bruttó: 2,9 g
20035.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Arany (Au) 14K figaro nyaklánc, jelzett, h: 47 cm, nettó: 3,9 g
20036.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft