Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2920917
447
1600000
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
1 600 000 Ft
2922568
20001
447
950000
14K Omega női karóra a számlapon brillekkel kirakva. kézi felhúzós szerkezettel. Jelzett, 26x30 mm Nettó 45 g
Kikiáltási ár:
950 000 Ft
2920933
20002
447
700000
Arany (Au) 14K pecsétgyűrű természetes berill smaragddal, 2,6 ct, 16 db cca 0,48 ct modern briliáns csiszolású Top Crystal gyémánttal, jelzett, tanúsítvánnyal, méret: 66, bruttó: 8,7 g
Kikiáltási ár:
700 000 Ft
2920892
20003
447
420000
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
2920960
20004
447
480000
Kikiáltási ár:
480 000 Ft
2962474
20005
447
280000
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
2876058
20006
447
240000
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
2964660
20007
447
120000
Ezüst (Ag) nyelű és borítású manikűr készlet ezüst (Ag) tégelyekkel, kissé sérült díszdobozban, Au Louvre Argent Paris jelzéssel
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2749609
20008
447
140000
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
2939955
20009
447
55000
Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Szép állapotban, jelzés nélkül, d: 23 cm, nettó: 258 g 2842564
20010
447
90000
Arany (Au/14k) gyűrű kővel ékítve, jelzett, bruttó: 5,63g. m: 56 2842560
20011
447
80000
Arany (Au/14k) gyűrű ametiszttel ékítve, jelzett, bruttó: 4,21g. m: 57 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft