https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 297

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Arany (Au) 14K gyűrű gyémánttal, 1,03 ct, Top Wesselton, tanúsítvánnyal, jelzett, méret: 59, bruttó: 2,89 g
1
20000.

Arany (Au) 14K gyűrű gyémánttal, 1,03 ct, Top Wesselton, tanúsítvánnyal, jelzett, méret: 59, bruttó: 2,89 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 000 Ft
4 336,04
EUR
,
5 000,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
14K Omega női karóra a számlapon brillekkel kirakva. kézi felhúzós szerkezettel. Jelzett, 26x30 mm Nettó 45 g
1
20001.

14K Omega női karóra a számlapon brillekkel kirakva. kézi felhúzós szerkezettel. Jelzett, 26x30 mm Nettó 45 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
950 000 Ft
2 574,53
EUR
,
2 968,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arany (Au) 14K pecsétgyűrű természetes berill smaragddal, 2,6 ct, 16 db cca 0,48 ct modern briliáns csiszolású Top Crystal gyémánttal, jelzett, tanúsítvánnyal, méret: 66, bruttó: 8,7 g
1
20002.

Arany (Au) 14K pecsétgyűrű természetes berill smaragddal, 2,6 ct, 16 db cca 0,48 ct modern briliáns csiszolású Top Crystal gyémánttal, jelzett, tanúsítvánnyal, méret: 66, bruttó: 8,7 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 000 Ft
1 897,02
EUR
,
2 187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
8,21 g fehérarany ómega záras fülbevalópár, 310 ezrelék aranytartalommal, 18 db zafírral, cca 5 ct + 20,4 g karreif 17% arany és 62% ezüst tartalommal, 20 db zafírral, 7,13 ct és 60 db gyémánttal, 0,24 ct, tanúsítvánnyal
1
20003.

8,21 g fehérarany ómega záras fülbevalópár, 310 ezrelék aranytartalommal, 18 db zafírral, cca 5 ct + 20,4 g karreif 17% arany és 62% ezüst tartalommal, 20 db zafírral, 7,13 ct és 60 db gyémánttal, 0,24 ct, tanúsítvánnyal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 138,21
EUR
,
1 312,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arany (Au) 18K nyakék, biztonsági kapoccsal, jelzett, szál egy helyen kissé megtört, h: 44 cm, nettó: 28,5 g
1
20004.

Arany (Au) 18K nyakék, biztonsági kapoccsal, jelzett, szál egy helyen kissé megtört, h: 44 cm, nettó: 28,5 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
480 000 Ft
1 300,81
EUR
,
1 500,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g
1
20005.

Arany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
EUR
,
875,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fehérarany gyűrű kék zafír (1,97 ct) és 0,07 ct / db brillel 2,5 g, m: 50 Tanúsítvánnyal
1
20006.

Fehérarany gyűrű kék zafír (1,97 ct) és 0,07 ct / db brillel 2,5 g, m: 50 Tanúsítvánnyal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
EUR
,
750,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) nyelű és borítású manikűr készlet ezüst (Ag) tégelyekkel, kissé sérült díszdobozban, Au Louvre Argent Paris jelzéssel
1
20007.

Ezüst (Ag) nyelű és borítású manikűr készlet ezüst (Ag) tégelyekkel, kissé sérült díszdobozban, Au Louvre Argent Paris jelzéssel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
EUR
,
375,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) tálca. Art deco fazon. Dianás jellel jelzett, mesterjegyes 46x31 cm, 702 g
1
20008.

Ezüst (Ag) tálca. Art deco fazon. Dianás jellel jelzett, mesterjegyes 46x31 cm, 702 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
EUR
,
437,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Szép állapotban, jelzés nélkül, d: 23 cm, nettó: 258 g
1
20009.

Ezüst (Ag) hólyagos tálca. Szép állapotban, jelzés nélkül, d: 23 cm, nettó: 258 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
EUR
,
171,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arany (Au/14k) gyűrű kővel ékítve, jelzett, bruttó: 5,63g. m: 56
1
20010.

Arany (Au/14k) gyűrű kővel ékítve, jelzett, bruttó: 5,63g. m: 56

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
EUR
,
281,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arany (Au/14k) gyűrű ametiszttel ékítve, jelzett, bruttó: 4,21g. m: 57
1
20011.

Arany (Au/14k) gyűrű ametiszttel ékítve, jelzett, bruttó: 4,21g. m: 57

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz