Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 297

20012.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Ezüst (Ag) tálca, hólyagos mintával díszítve, alján ajándékozási feljegyzéssel, 32x22 cm, nettó: 370 g
20013.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

2 db nagyméretű ezüst (Ag) doboz, fa betéttel (az egyik betét kissé sérült, kopott). Jelzettek, kopásnyomokkal, bruttó: 963,7 g, 20x17x6 cm és 19x13,5x4,5 cm
20014.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

14k arany (au) nyaklánc, jelzett, tömör. 20,47 g
20015.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
975,61
1 125,00

Arany (Au) 18 K nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, d: 2,5 cm, nettó: 20,6 g
20017.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00

20018.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

Ezüst (Ag) foglalatban, nagyméretű tanzanit, medál, jelzett, 5,5x2,5 cm, bruttó: 42,7 g
20019.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
265,63

Ezüst (Ag) kapoccsal, zafír, smaragd, rubin szemes nyaklánc, jelzett, h: 42 cm
20020.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
265,63

Arany (Au) 14 K pecsétgyűrű nyilas horoszkópjeggyel, jelzett, méret: 64, nettó: 9,63 g
20021.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

Arany (Au) 14 K mandzsettagomb párban, jelzés nélkül, bruttó: 10,4 g
20022.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

20023.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Arany (Au) 14 K gyűrű 10 db gyémánttal és 1 db zafírral, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,04 g
20024.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft