Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2770010
20012
447
55000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) kupa, vésetekkel, jelzés nélkül, fa talapzaton, m: 23,5 cm, nettó: 288g 2958306
20013
447
70000
Ezüst (Ag) tálca, hólyagos mintával díszítve, alján ajándékozási feljegyzéssel, 32x22 cm, nettó: 370 g 2963831
20014
447
90000
2 db nagyméretű ezüst (Ag) doboz, fa betéttel (az egyik betét kissé sérült, kopott). Jelzettek, kopásnyomokkal, bruttó: 963,7 g, 20x17x6 cm és 19x13,5x4,5 cm 2946024
20015
447
360000
14k arany (au) nyaklánc, jelzett, tömör. 20,47 g
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
2960289
20017
447
240000
Arany (Au) 18 K nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, d: 2,5 cm, nettó: 20,6 g
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
2849228
20018
447
110000
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2866175
20019
447
85000
Ezüst (Ag) foglalatban, nagyméretű tanzanit, medál, jelzett, 5,5x2,5 cm, bruttó: 42,7 g 2866171
20020
447
85000
Ezüst (Ag) kapoccsal, zafír, smaragd, rubin szemes nyaklánc, jelzett, h: 42 cm 2960084
20021
447
110000
Arany (Au) 14 K pecsétgyűrű nyilas horoszkópjeggyel, jelzett, méret: 64, nettó: 9,63 g
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2960121
20022
447
120000
Arany (Au) 14 K mandzsettagomb párban, jelzés nélkül, bruttó: 10,4 g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2946030
20023
447
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2958008
20024
447
120000
Arany (Au) 14 K gyűrű 10 db gyémánttal és 1 db zafírral, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,04 g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft