Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 297

Mini ezüst (Ag) vitorlás bárka. Jelzett, finom munka 41,5 g, 60 mm
20290.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
19

Ezüst (Ag) cigaretta tárca gilosált arany díszítéssel 175 g 12x8 cm
20291.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Antik bőr pénztárca, ezüst (Ag) szerelékkel, jelzéssel, sérüléssel, 12,5x5,5 cm
20292.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) és bőr nyaklánc. Jelzett. Medál 5 cm
20293.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Antik ezüst (Ag) monogramos - nemesi koronás cukorfogó, jelzett, h: 15,5 cm, nettó: 47 g
20294.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ezüst(Ag) monogramos doboz, jelzett, üveg részén kopásnyomokkal, apró csorbákkal, d: 7,5 cm, bruttó: 143,3 g
20295.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

20296.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

20297.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

20298.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft